MANEVİ ŞİFA TERKİPLERİ

Yaşamımızda karşılaştığımız hiç bir şey tesadüf değildir. Çünkü ilahi ilimde tesadüf diye bir şey yoktur. Karşımıza çıkan her şey Allah’ın tasarrufudur. Bugün bu yazıyı okuyorsanız, artık hayatınızda bir dönüm noktasındasınız demektir.

Manevi Dilekçe‘ kitabımda yaratılış gayemizin ne olduğunu, bu gayemizin gereklerini yerine getirmek için nasıl bir yaşantıya sahip olmamız gerektiğini anlattım ve böylece Allah’ın rızasını kazanarak Allah’ın katında dilekçeleri makbul olan ‘özel bir kul’ haline nasıl gelebiliriz konularına yer verdim. Ayrıca herkesin çok rahat anlayabileceği şekilde sade bir dil kullandım.

Manevi Dilekçe‘ ve ‘Manevi Şifa Terkipleri‘ kitaplarını birbirinden ayrı değerlendirmek mümkün değil. Nasıl ki dünyevi konularla ilgili dilekçelerimizi kabul edilmeleri için usulüne uygun yazıyoruz, en yüce makama dilekçelerimizi sunarken de Rabbimizin koyduğu kurallara uymalıyız. Rabbimizin katında manevi dilekçelerimizin kabul edilmesi için yaşantımızda çekidüzen vermemiz gereken bir çok konu var.

Nasıl ki yaşadığımız toplumda kurallara bağlı olarak, bir düzen içerisinde hareket etmemiz gerekiyorsa, dualarımızın gerçekleşmesi için de Allah’ın gösterdiği yolda ilerlemeliyiz.

Şartlarını yerine getirerek ve hakkıyla ettiğimiz dualar muhteşem sonuçlar verir: Hem dualarımızın Allah katında makbul olması için gereken şartları yerine getirmek konusunda elimizden geleni yaptığımızdan maddi ve manevi bütün hayatımız düzene girer hem de bu şartları yerine getirerek Rabbimize el açtığımızdan mucizeler yaşarız.

Bu yüzden okurlarıma iki kitabı set olarak sunma gereği duydum.

Maddi ve manevi bütün hayatınızın değişmesi için bir yandan ‘Manevi Dilekçe‘ kitabımdaki bilgilerin ışığında yaşantınıza çekidüzen verirken, bir yandan da ‘Manevi Şifa Terkipleri‘ kitabımda hazırladığım çok tesirli olan terkipler de maddi ve manevi hayatınızın değişmesinde sizin için önemli bir şifa kaynağı olacaktır.

İnsan Allah’a kul olmak amacıyla yaratılmıştır ve kulluğunu ispatlamak, derecesini yükseltmek için çeşitli sınavlardan geçer. Hayatının her aşamasında, duanın vaktinin geldiğini gösteren hikmetlerle dolu olaylar ve durumlarla karşılaşan kullar, bir dua bittiğinde başka dualara yönlendirilir.

‘Manevi Dilekçe’ adlı kitabım yeni duaların vakti geldiğinde Allah’ın sonsuz gücünü üzerinizde hissetmenize, sınavlar karşısında güçlü durmanıza, yaşadığınız musibetlerin yani sıkıntıların, felaketlerin olumlu sonuçlanmasına vesile olacak bir manevi gelişim kitabıdır. Evlatlarınıza da okutarak bilinçli bireyler olmalarına ve manevi gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

‘Manevi Şifa Terkipleri’ adlı kitabım ise, içerisinde yaşamınızda karşılaştığınız bir çok problemin şifasına yönelik çok tesirli dua terkipleri bulabileceğiniz, her zaman çantanızda mutlaka taşımanız gereken bir kitaptır ve evinizde de her daim başucu kitabınız olacaktır.

Bu kitaptaki manevi şifa çalışmaları ile kendi problemlerinize göre şifa programınızı oluşturabilirsiniz ve düzenli bir şekilde çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Çalışma programınızı nasıl oluşturabilirsiniz?

Burada bir örnek vereceğim. Mesela kişi maddi konularda veya nasip kısmet konularında problem yaşıyorsa, hem direk bu problemlerle alakalı olan terkipleri çalışmalarına dahil etmesi gerekiyor (Geçim sıkıntısından kurtulmak için, rızık bolluğu için, hayırlı bir işe girmek için, kazancının bereketli olması için, nasip kısmetinin önündeki engellerin kalkması için, hayırlı bir evlilik için vb. gibi terkipler..) hem de bu problemlerinin kaynağı olabilecek olumsuz enerjilerden arınmak için hazırladığım terkipleri çalışmalarına dahil etmesi gerekiyor. (Nazar, büyü, sihir gibi bütün olumsuz tesirlerden kurtulmak için terkipler, tüm bu olumsuz enerjilerin artık tesir etmemesi için koruma kalkanını güçlendirmek için terkipler, günlük olarak yapılması gereken koruma kalkanı terkipleri ve günlük yapılması gereken arındırma terkipleri vb. gibi terkipler)

Diğer yandan bu tür problemleri olan kişi dualarının daha makbul olması için ve azami şifa elde etmek için hazırladığım çok önemli terkipleri de zaman zaman çalışma programına dahil edebilir. (İstiğfar Terkibi (Manevi Temizlik), Şükür Terkibi, Hamd ve Övgü Terkibi, Sığınma Terkibi, İsm-i Azam Terkibi, Fatiha-ı Şerife Terkibi, Salavat-ı Şerife Terkibi)

Aynı şekilde maddi-manevi rahatsızlıkları bulunan kişiler de yine problemleriyle alakalı terkipleri çalışma programlarına dahil etmeliler ve bunun yanı sıra azami fayda elde etmek için diğer destekleyici terkipleri de programlarına dahil edebilirler.

Bu şekilde inşallah çok güçlü bir şifa çalışması programı uygulamış olacaksınız.

Bugüne kadar yurtdışında ve yurtiçinde bireysel olarak yaptığımız çalışmalarla binlerce danışanımın şifasına vesile olan uyguladığımız manevi şifa programlarını ‘Manevi Şifa Terkipleri’ kitabımda yayınladım. İnsanların manevi ve ahlaki gelişimlerine en doğru, en etkili şekilde katkıda bulunmayı ve onların hayatlarının güzelleşmesine vesile olmayı kendime şiar edinmiş bir ilahiyatçı olarak, bundan böyle daha çok insanın hayatının güzelleşmesine vesile olmak amacıyla bu iki kitabı hazırladım ve manevi şifa programınızı oluştururken yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda buraya yazabilmeniz için de bu siteyi kurdum. Böylelikle elimden geldiğince herkese yardımcı olmayı hedefliyorum.

‘Manevi Şifa terkipleri’ kitabından programınızı nasıl hazırlayacağınızı bilmiyorsanız, problemlerinizi genel hatlarıyla bu yazının altına yorum olarak yazabilirsiniz. Bu konuda en güzel şekilde yardımcı olacağım. Öncelikle daha önceden yazılmış olan yorumları gözden geçirelim, belki önceki yorumlarda sorunuzun cevabı olabilir. Bu şekilde duyarlı davranalım ki, sorularına cevap aramak için siteye gelen insanlar tekrar tekrar aynı şeyleri okuyarak yılgınlığa düşmesinler ve herkes sitede daha kaliteli bir zaman geçirebilsin.

Allah’ın rahmeti ve merhameti ebediyen hepimizin üzerine olsun…

İnstagramdan beni takip etmek ve paylaşımlarımdan faydalanmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın!

https://www.instagram.com/ilahiyatci.tuba.hoca/

Manevi Dilekçe ve Manevi Şifa Terkipleri Kitap Setini Sipariş Vermek İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın!

Tuba ÖZDOĞAN Kitapları – Manevi Dilekce

MANEVİ ŞİFA TERKİPLERİ” için 300 yorum

 1. gülseren çakır Yanıtla

  hocam kitapları perşembe sipariş verdim cumartesi kargo getirdi ayraçlar için çok teşekkür ederim zaten 1,5 yıldır takip ediyorum sizi emeğiniz çok fazla hakkınızı helal edin 1,5 yıl önce whatsapp grubunda dediğiniz gibiyim 1,5 yıl önce yaptığım duaları yaşıyorum şuanda gecem gündüzüm şükür sebebim

 2. narin ebruli Yanıtla

  2019 kasım ayında eşimin beni aldattığını öğrendim 2 yıldır ilişkisi varmış yakaladığım halde bırakmadı boşanmaya kadar gitti işini gücünü akrabalarını herkesi aksatmaya başlamıştı ocak ayında kitaplarınızı aldım her gün sabah akşam okudum kocam o kadından öyle bi darbe yedi ki ömrünce unutamaz

 3. günnaz Yanıtla

  Hocam kitabınızdan ismazam dua terkibi fatiha şerife dua terkibi bana çok iyi geldi…

 4. ayça Yanıtla

  Hocam ben memlekete gidince 10 gündür kitaptan 90 günlük dua programıma ara vermiştim şimdi kaldığım yerden başlasam olur mu

 5. mihriban Yanıtla

  ben evlenme yolunda olduğum kişiyle yedi aydır küsüm barıştık. kitaptan okuduğum dua terkipleri: dargınların barışması için dua terkibi, kalplerin birleşmesi için dua terkibi, hayırlı bir evlilik için dua terkibi bir de arada bir fatihai şerife terkibi. hepsi çok tesirli dualar

 6. elife Yanıtla

  Ben kitabınızdan maddi manevi selamete erişmek için dua terkibini okudum bir hafta sonra hiç beklemediğim yerden benim için önemli sayılacak tutarda yardım geldi

 7. hayrunnisa Yanıtla

  Size duacıyım hocam nişanlımdan nişanlımın akrabaları sürekli beni hor gördü ezikledi altı ay önce ayrıldık hiç konuşmadık . kitaplarınızı aldım 90 günlük program yaptım kitabınzıdan kalplerin sevgiyle yakınlaşması bide dargınların barışması için dua terkiplerini okudum. Vakit bulduğum günerde fatihai şerife terkibini ve istiğfar terkibini okudum hiç aklıma gelmeyecek sebepten irtibat oldu barıştık şu an çok iyiyiz hocam lütfen duanızı bekliyorum aramız hiç bozulmasın kitabınızdaki duaları hiç bırakmayacağım hergün okuyorum hocam

 8. nuriye Yanıtla

  Hocam eşim evi terketti kızım epilepsi hastası sürekli fenalasiyor babasını görmek istiyor hangi duaları okumalıyım Allah için bana yazın

 9. hidayet çetiner Yanıtla

  hocam 5 ay önce yeğenime ve kuzenime kitaplarınızdan almıştım yeğenim çok güzel bir işe girdi kuzenim de nişanlandı iyi ki sizi tanımışım duacınızım.

 10. neşe güleşen Yanıtla

  hocam bizi bilinçlendirdiğiniz için eğittiğiniz için tanımadığınız için yüz binlerce hayatına ışık yoluna rehber olduğunuz için benimde hayatımın değişmesine vesile olduğunuz için rabbim sizden sonsuz razı olsun

 11. ayfer türkan Yanıtla

  Hocam o kadar sıkıntıdaydımki kitplarını aldımö 3 aylık program yaptım 90 günfde beni hayattan soğutan büytün sıkıntılarımdan kurtuldum

 12. ipek gurlu Yanıtla

  kitabınızdan satılmayan bir mülkün satılması için dua terkibini ve fatihai şerife dua terkibini okudum.. hocam 12 yıldır satılmayan tarlam bugün satıldı.

 13. gürcan Yanıtla

  hocam şükürler olsun sonunda sürücü yazılı sınavını iyi puanla başardım direksiyon korkum vardı trafik korkum vardı kitabınızdan korkuların şifası için duaları okudum. yazılı sınavı günü sınavda başarılı olmak için duaları okudum öncesindede sınav gününe kadar okunacak duaları okudum.

 14. fidan halil Yanıtla

  Hocam sizi b,r buçuk yıldr insagramdan takip ediyorum hayatımda o kadar çok şey düzene girdi ki bilgileriniz paylaşımlarınız duaalrınız aralık ayından berri de tesirli dua kitabınızı kendim için gerekli olan duaları okuyorum sanki herşey benim lehime dönüyor istediğim ne varsa ayağıma geliyor kitaplarınızı elimden asla bırakmıyorum.

 15. gönül kavalcı Yanıtla

  hocam Allah razı olsun 12 yaşındaki oğlum ne ders çalışıyordu ne de kitap okuyordu sadece telefonumla oynuyordu tableti elinden aldığımda evde kardeşlerini dövmeye başlıyordu kitabınızdan okudum çok faydalı oldu.

 16. mina Yanıtla

  Hocam kitaplarınızı ben de aldım keşke daha önce alsaaydım çok pişmanım dua terkiplerini okuyorum ve sonuçları muhteşem iyiki varsınız

 17. yeliz özgün Yanıtla

  hocam kızımın çalışma isteği hiç yoktu kitabınızdan ders çalışma azmi için duaları okuyorum şimdi maşallah çok güzel çalışmaya başladı. anlama kapasitesi biraz düşük gibi bu yüzden motivasyonu düşüyor gibi. bunun içinde anlayış gücünün artması zeka kavrayış kabiliyetinin açılması için dualara başladım.

 18. cemile Yanıtla

  Hocam kitaplarınızı aldım soru cevap etkinliğinde benimle aynı problemi olan takipçinize kitaptan önerdiğiniz dua terkiplerini okudum önce Allahın izniyle sonrada sizin vesilenizle güzel bir evlilik yaptım. mutluluğumuzun ve huzurumuzun devamlı olması için ezberleyip hergün yerimden kalktığımda okuyabileceğim bir dua tavsiyeniz olurmu?

 19. müzeyyen atak Yanıtla

  hep burdaki mesajları okur motive olurdum kitapdaki dualarımı daha inançla yapardım şükürler olsun sevdiğim adamla 7 ay sonra barıştık. burya yazmak istedim belki benimde birilerinin motive olmasına vesile olurum. dualarınızı içtenlikle yapın mutlaka kabul oluyor bu dönemde motivasyon çok önemli devamlı olmak açısından. evlilik yoluna adım atıyoruz inşallah hocam dualarınızı bekliyorum.

 20. huzur duada Yanıtla

  sevdiğim var 2 yıl bitecek birbirimizi çok seviyoruz yaşı benden 1 yaş küçük olduğu için ailesi razı gelmiyordu kitabınızdan hacet namazı tertipi dualarını okudum zor işlerin kolaylıkla hal olması için okudum şükür razı gelmeye gönülleri olmaya başladı

 21. ülkü Yanıtla

  hocam kitaplarım geldi şifa olması dileğiyle inşallah Allah razı olsun sizden vesile olduğunuz için

 22. zeliha Yanıtla

  canım hocam kitaplarım geldi diğerini de arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım inşallah onun için de benim için de yeni bir başlangıç olacak.. çıktığımız bu güzel yolda destekleriniz için size çok teşekkür ediyorum hep başımızda olun güzel hocam sizi çok seviyorum..

 23. samiye Yanıtla

  hocam gelinimin düşük tehlikesi vardı daha önce 3 düşük yaptı. kitabınızdaki hamilelikte düşük tehlikesi için dua terkibini okudum çok iyi geldi torunumu kucağımıza aldık isminide Muhammet yusuf koyduk dua edin Allah sizden razı olsun.

 24. medine Yanıtla

  hocam yedi yıldır hayalim kendi işyerimi kurmaktı ama bir türlü gerçekleştiremiyordum. aralık ayında kitaplarınızı aldım dua kitabınızdan işlerin önündeki engellerin kalkması için ve işyeri açmak için çok tesirli dua terkiplerini okudum rabbim öyle sebepler verdiki nisan ayında işyerimi açtım şimdide her gün işlerin çok olması için dua terkibini okuyorum rabbim yağdırıyor şükür rabbime

 25. halime Yanıtla

  hocam çocuğum olmuyor kitabınızdan hayırlı bir çocuk olması için dua okumaya başladım isteklerin kabul olması için dua terkibine de başladım başka okumamı tavsiye edeceğiniz bir terkip var mı?

  • tubahoca YazarYanıtla

   Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin. Bu konuda engellerin kalkması için kitaptan istiğfar terkbini de vakit buldukça okumalısın. ❤

   • Kübra Yanıtla

    Tuğba hocam üzerimizdeki bütün olumsuz tesirlerden arınmak için kaçıncı terkşbi okumalıyım. Hocam birde 33 yaşındayım evlenmek istiyorum hep kısmetimin önüne bi engeller çıkıyor olumsuzluklar oluyor yada istediğim gibi birisi gelmiyor istediğim gibi birisi gelince kabul ediyorum karşı taraf olumsuz oluyor. Kitaptan enn tesirli bir şekilde hangi terkipleri okumalıyım bana bi program yaparmısınız

 26. türkan Yanıtla

  Hocam Allah razı olsun sizin vesilenizle öğrettiniz dualarla kitabınızdaki tesirli dualarla başka kadına giden eşim 10 gün önce evine döndü. hemde çok pişman olarak.. şimdi de kızımın hastalığı için dua terkibi okuyorum bütün tahlileri güzel çıktı devam edeceğim inşallah.

 27. cennet Yanıtla

  hocam kitaplarım geldi muhteşem çok beğendim böyle güzel duaları okumamıza vesile olduğunuz için size çok teşekkür ederim sayfanızdan daha önce iş yerinde yapılan haksızlıkların şifası için olan terkipi okumuştum çooook büyük faydasını gördüm yıllardır üzerimdeki baskıdan kurtuldum kitabınızdanda kısmetimin önündeki tıkanıklığın açılması için okuyacağım hocam inşallah benim de güzel haberlerimi bekleyin

 28. fatma balkan Yanıtla

  hocam sizden rabbim bin kerelerce razı olsun kocam bir buçuk yıldır çıldırmıştı içki içip sürekli küfrediyordu beni diliyle mahvu perşan ediyordu. kitabınızdan her gün bununla alakalı terkipleri okuyorum eşim epey düzeldi . kitabınızdan kötü alışkanlıklardan kurtulması için dua terkibini okuyorum eşler arası muhabbet dualarını okuyorum. başka okumamı tavsiye edeceğiniz dua terkibi varmı

 29. Asuman Yanıtla

  Tuğba hocam size teşekkür etmek istedim 3 aydır kitabınızdan belirttiğiniz program dahilinde panik atak için dua terkiplerini ruhsal rahatsızlıklar için duaları okuyorum bana çok çok iyi geldi. 3 yıldır doktor tedavisi görüyordum zaten. kitabınızdaki dualar çok tesirli. kızımın gece korkuları için duaları da okudum çok iyi geldi. İnstagram hesabınızdan da sürekli takip ediyorum emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 30. eslem dağlı Yanıtla

  Hcam özgüvenim çok düşüktü korkularım vardı kitabınızdaki dualar çok iyi geldi

 31. hasibe acar Yanıtla

  Hocam nörolojik rahatsızlıklarımızn şifası için kitaplarınızı almıştım 3 aydır okuyorum .odaklanma problemim ve dikka dağınıklığım yüzünden kpss sınavına çalışamıyordum kitabınızfdaki dalr bana çok iyi geldi hastalığımda iyileşme gözlendi dikkatimi toparladım şu an çok iyi çalışabiliyorum

 32. filiz Yanıtla

  hocam kitabınızdan büyülerin bozulması için dua terkibi hangisini okumalıyım. en tesirli dualar hangisi yazarmısınız kitabınız var bende eşime büyü yapmışlar yengesi itiraf etti ama yapan kişiye ulaşılmıyor zaten ulaşılsa ne olacak ancak dualar çözer büyüyü Allahımın izniyle.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Büyülerden kurtulmak için 9. Terkibi okumalısın. Ayrıca koruma kalkanını güçlendrmen gerekiyor. Bunun için de 11. dua terkibini okumalısın. Rabbim şifa versin. ❤

 33. gülcan büyükşahin Yanıtla

  hocam 9 yaşındaki oğlum küçüklüğünden beri her şeye öfkeli aşırı sinirli hırçın bi çocuk ne yapacağımı bilemez haldeydim.. evde hergün kavga gürültü bu yüzden eşimlede çok sorun yaşadık. kitabınızdan öfkenin şifası için olan terkibi faihai şerife terkibini birde huysuz çocukların şifası için olan dua terkibini okuyorum çocuğumda çok büyük gelişmeler var birde ya Reşid esmasını tavsiyeniz üzerine devam ediyorum size ne kadar teşekkür etsem azdır .

 34. nesibe Yanıtla

  hocam çok önemli bir dileğim var inşallah hayırlısıyla olur. kitabınızdan duanın çabuk kabul olması için dua söyleyebilirmisiniz dileklerin kabul olması için dua terkibine bugün başladım başka ne okuyabilirim

 35. aişe Yanıtla

  Hocam Allah razı olsun şifa terkipleri kitabınızdan boşanmaktan vazgeçiren duaları bir de evini terkeden kişinin dönmesi için duaları okudum eşim eve döndü boşanma davasını geri çekti. ilk başta biraz soğuktuk mesafeliydik ama kitabınızdan kalplerin yakınlaşması için olan duaları okudum şu an normale döndük. bu tesirli duaları bizimle buluşturduğunuz için sonsuz teşekkürler.

 36. begüm Yanıtla

  Hocam kitaplarım geldi daha öncekileri anneme vermiştim resmen boşlukta kaldım gibi oldum hemen yeni sipariş verdim hiç hissetmediğim huzuru kitaplarınızda buldum sizi çok seviyorum hep bizimle olun lütfen

 37. asu Yanıtla

  hocam evimde nazardan kırılmadık eşya bozulmadık alet kalmıyordu kitabınızdaki nazardan arınma dualarını okudum çok faydalı oldu epeydir bir şey bozulmuyor acaba yeni nazarlara karşı kitabınızdan hangi terkbi okuyabilirim

 38. Nihal Yanıtla

  Kitaplariniz bugun elime gecti.normal sayfadan ulasmaya çalıştım size.suan esimle bosanma asamasindayiz.surec yeni basladi.yillardir artik yalan bir hayati yasamakdan yoruldum.narsist kişilik bozuklugu psikolojik siddet hep ben diyen birisi.6 aydir cocuklariba beskurus para vermiyor ama agzindan hic para düşmüyor.bu kadar haksizlik ve bosanmanin kolay olmasi icin cocuklarimin yıllardır sömürülen duygulari bitsin istiyorum.bana tavsiyeniz nedir.kitabinizi yeni aldim.cok cok tesekkur ederim

  • tubahoca YazarYanıtla

   Rabbim yar ve yardımcın olsun selamete eriştirsin. Kitaptan bir güçlüğü kolaylıkla aşmak için dua terkibini, maddi ve manevi selamete erişmek için dua terkibini ve Allah’ın sana bütün bu konularda yardım etmesi için niyet ederek Fatihai şerife terkibini okumalısın. ❤

 39. nadide Yanıtla

  hocam size nasıl teşekkür etsem azdır böyle tesirli duaları bizlere yazdığınız için. eşimle onbir aydır ayrıydık kitabınızdan boşanmaktan vazgeçiren duaları eşler için muhabbet dualarını dargınların barışması için dua terkibini okudum şükürler olsun barıştık aramız düzeldi az daha boşanacaktık hiç yoktan yere nazara geldik ailelerde dahil olmuştu ortalık çok birbirine girdi görümcemle çok iyiydik onunla bile aramız açılmıştı. şimdi düzeldik hocam birde kitaptan tesirli nazar dualarını musibetlerden kurtulmak için dua terkibinide okumuşum. yeterki inançla okuyalım çok güzel sonuçlar çıkıyor.

 40. nurhayat derin Yanıtla

  Hocam kitabınızın inanılmaz etkilerini gördüm eşime ve kendimede aldım eşim ev tekstili mağazası var bir aydır okuyoruz işlerimiz çok açıldı rızık bolluk bereket dualarını okuyoruz sıkıntıdan kurtulma dualarını birde. Çok iyi geldi bize.

 41. aynur Yanıtla

  hocam kızımın idrar enfeksiyonu çıktı böbreklerinde de protein çıktı tedavileri devam ediyor. kitaplarınız bende var eşimle aramızdaki problemler için aile huzuru için dua terkiplerini okumuştum çok iyi geldi düzeldik. akızımın rahatsızlığı için kitaptan ne okuyabilirim lütfen cevap yazın hocam acil

 42. Y Yanıtla

  Selamun aleykum hocam.. kitaplarinizi aldim cok guzeller ilminize saglik.. Hocam 3 yillik mezun olmama ragmen is bulamiyorum.. tam buldum , hersey iyi gidiyor derken son anda yine olmuyor. Evlilik simdiye kadar okuldan dolayi istememistim.. artik istiyorum ama dogru duzgun insanlar cikmiyor karsima yada benim icim isinmiyor yada hersey iyi giderken anlamadigim bi sebeple bir anda soguyorum.. akliniza gelebilecek herseyde islerim tersine gidiyor.. ailemle anlasamiyorum nerdeyse hep kavgaliyiz.. ustumde bir agirlik var sanki anlam veremedigim.. ne yapmam lazim yardimci olursaniz cok mutlu olurum🌹

  • tubahoca YazarYanıtla

   Aleykümselam şifa olsun inşallah. Kitaptan üzerindeki bütün olumsuz etkilerin arınması için dua terkibini, önündeki engellerin kalkması için dua terkibini ve hayırlı bir evlilik için dua terkbini okuyabilirsin. Bir de engellerin kalkması için istiğfar terkibi çok önemli vakit buldukça okumalısın.❤

 43. zuhal Yanıtla

  hocam bende kitaplarınızı okuyorum ordaki dualar gerçekten çok tesirli. eşim aslında çok iyiydi ama arkadaş ortamı onu bozdu bir yıldır çok çektim aldatma olayları oldu bana karşı sevgisi saygısı bitti kitabınızdan çok önemli duaları okudum eşler arası muhabbet için dua saygı sevgi için kalplerin birleşmesi için hepsini okudum şimdi düzelmeye durdu artık işten eve evden işe. evine karşıda ilgili hep böyle devam etmesi için okuyacağım bir dua varmı hocam biz sizden razıyız rabbimde razı olsun.

 44. belkıs Yanıtla

  hocam iki yıldır kızım bipolar bozukluk tedavisi görüyor kitaplarınızı arkadaşımdan gördüm ben de aldım arkadaşımın ruhsal sıkıntılarına panik atak hastalığına çok iyi gelmiş ben de kızımın şifası için aldım okumak istiyorum depresyon tedavisi de görüyor kızım. aslında hiç böyle değildi çok hayat dolu aklı başında bir kızdı. nazardan böyle oldu. bana da yardımcı olurmusunuz rica etsem hocam.

 45. saliha Yanıtla

  Hocam merhaba sizi instagramdan uzun süredir takip ediyorum kitaplarınızıda aldım. kısmet açılması için duaları okudum özellikle 14. terkip çok iyi geldi bana diğer işlerimdeki tıkanıklıklarda açıldı perdeci mağazamız var annemle işletiyoruz işlerimizde açıldı. kitabınızdaki hayırlı bir evlilik için tesirli duaları okudum bir müşterimizin oğlu bana talip çıktı pazar günü nişanımız var. ama ben duaları bırakmadım halen devam ediyorum çok sevgilerimi sunarım

 46. NURSEMA Yanıtla

  Hocam 24 ocakta size buradan yazmıştım kızımın kısmet kapalılığı ile alakalı kitabınızdan 11. bir de 14. terkibi tavsiye etmiştiniz kısmetinin önünden engellerin kalkması için. kitabınızdaki hayırlı evlilik için tesirli dua terkibi ile birlikte tavsiye ettiğiniz terkipleri de okudum geçen hafta kızım nişanlandı çok düzgün bir insanla. ailesi de çok iyi insanlar. bu evliliğin hayırlı olması için Ya Vehhab esmasını okumaya başladım. instagramda soru cevap etkinliğinde tavsiye etmiştiniz. Bunun için kitaptan tavsiye edeceğiniz bir dua terkibi var mı hocam sizden rabbim her zaman razı olsun.

 47. serpil Yanıtla

  Hocam Allah rızası için acil yardım edin bana. kitabınızı aldım bugün geldi. 2 hafta önce nişanlanacaktık ayrıldık. bana tekrar geri dönmesi için ne okuyabilirim ailelerimizde araya girdi herkes çok gergin annem hasta oldu üzüntüden çocuk çok efendi biri ama karşılıklı hatalarımız oldu nazarda olmuştur muhakkak ki bana kitaptan okuyacağım program yapın başlamak istiyorum tesirli dualara

 48. naile Yanıtla

  hocam saplantılı birinden kurtulmak için kitabınızdan okuyacağım duaları yazarmısınız zararı dokunan kişiyi uzaklaştırmak için dua okumak istiyorum.

 49. İlknur Yanıtla

  hocam çok büyük nazardan sözlüm beni terketti çok iyi anlaşıyorduk yaza evlilik planımız vardı ama neden böyle oldu bilmiyorum çok perişanım bu kötülüklerin ortadan kalkması için geri dönmesi için kitabınızdan hangi dualardan okuyacağım lütfen bana yardım edermisiniz hocam gerçekten iyi değilim

 50. fatoş özeler Yanıtla

  Hocam eşim işe girsin diye maddi sıkıntılarımız bitsin diye kitabınızdan maddi manevi selamete erişmek için olan terkibi ve fakirlikten geçim sıkıntısından kurtulmak için dua terkibini okudum. inanılmaz bir şey oldu hiç paramız yokken rabbim öyle fırsatlar getirdi ki önümüze eşim kendi işini açtı maddi olarak baya baya rahatladık bu bir mucize dualar şükürler olsun Allahıma.

 51. sevda Yanıtla

  Merhabalar hocam heyecanla beklediğim kitaplarım geldi çok şükür gelir gelmez okumaya başladım

 52. münevver Yanıtla

  hocam kitabınızdan sıkıntı duaları hangilerini okuyabilirim bana yol gösterirmisiniz çok sıkıntıdayım.

 53. mine Yanıtla

  Hocam merhaba yakınlarım tarafından iftiraya uğradım. kitabınızdan iftiradan kurtulmak için hangi dua okuyacağım bir de mahkememiz var mahkeme kazanmak için dua söylermisiniz kitaptan okuyayım

 54. şura bayar Yanıtla

  hocam benim sağlığımla ilgili korkularım vardı sanki her an hasta olacakmışım gibi oluyordu kitabınızdan korkuların şifası için olan 52.ci terkibi okudum şifa buldum çok rahatım hiç bir şeyim kalmadı şimdide kitaptan maneviyatımı geliştirmek için olan dua terkiplerini okuyorum.

 55. gülten Yanıtla

  hocam eşimle ayrılma noktasındayız. çocuğumuz olmuyor benden kaynaklı kaynanam çok dolduruyor eşimi. kitaplarınızı aldım boşanmaktan vazgeçirmek için dua terkibine başladım bir de çocuk sahibi olmak için dua terkibini okuyorum. başka hangi daları okumalıyım çok zor durumdayım.

 56. nagihan uyar Yanıtla

  Hocam sizden Allah razı olsun hayatımın düzenlenmesinde çok büyük katkınız var. sayenizde boşanmanın eşiğinden döndüm ilminizle bana mücadele etmem için çok büyük motivasyon kaynağım oldunuz. bu 2. siparişim çantamda gezdirmek için aldım bugün geldi hem kitapları hem instagram sayfanıza verdiğiniz büyük emeklere sağlık.

 57. kamile akçay Yanıtla

  Hocam bütün paylaştıklarınızı hayatıma uyguluyorum esmaların ahlakıyla ahlaklanıyorum ve rabbimden ne istiyorsam gönderiyor burada yurt içi kargo olmadığı için kitaplarınızı alamamıştım içimden doğum günümde biri hediye etse diye geçirmiştim bugün arkadaşım sürprizle geldi almak istediğimi bilmiyordu bile hocam hiç bir şey bu kadar sevindiremezdi

 58. SULTAN Yanıtla

  Hocam Merhaba benim uykuya dalma daldıktan sonra da aşırı rüya görme problemim var. Gözümü kapatıp açana kadar hep rüya görüyorum uykumda. Ve bu beni çok yoruyor. Uykudan uyanma ve aşırı enerjim düşük yorgun kalkıyorum. Bunun için sizden kitapta olan veya olmayan öneriniz varsa yardımcı olur musunuz.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Koruma kalkanın zayıf olabilir Sultan Hanım. Kitaptan koruma kalkanını güçlendirmek için olan dua terkibini ve ayrıca bütün olumsuz etkilerden arınmak için olan dua terkibini okumalısın. Rabbim şifa versin.❤

 59. ümmü gülsüm Yanıtla

  selamlar hocam. sizi çok seviyorum kitaplarınızın çok büyük faydasını gördüm nişan yapacağımız adamdan ayrılmıştık.. iki aydır kitabınızdaki çok tesirli dualardan okudum on gün önce barıştık şükürler olsun aramız çok iyi.. tam nişan olacağı hafta kavga etmştik nişandan aileler vazgeçmişti adam bana çok kızgındı dualarla geri döndü. şimdide kitabınızdaki nazar dualarını okuyorum çünkü çok nazar veriyor akranlarım. sevgiyle takip ediyorum hocam sizi. her zaman böyle güzelliklere vesile olursunuz inşallah.

 60. havva temiz Yanıtla

  Hocam iki aydır kitaplarınızı okuyorum eşim işe girdi geçen hafta ev tuttuk kayınvalidemin evinden kendi evimize taşınıyoruz sizi instagram sayfanızdan takip ediyorum paylaştığınız her bilgiyi de not alıyorum.

 61. şehrazat Yanıtla

  Hocam selamun aleyküm size müjdeli haberimi yazmak istedim gelinimin rahatsızlığından dolayı çocuğu olmuyordu 6 yıllık evliler kitabınızdan hayırlı evlat sahibi olmak için tesirli dua terrkibini 4 aydır okuyordum geçen hafta müjdeyi aldık ailece çok sevinçliyiz kitabınızdan şükür dua terkibine başladım kırk gün okumaya niyet ettim zaten hayır hasenat yapıyorduk bu müjdeli haber için de çok hayır hasenat yaptık şükrümüzü yerine getirmek için. sağ salim doğması hayırlı evlat olması için ne okuyalım kitaptan hocam size her namazımda duacıyım.

 62. aysu atak Yanıtla

  hocam 2 yıldır çok sevdiğim evlenmek için can attığım bey ile bi ara iletişim kurdum sonra ablası yüzünden aramız açıldı. 5 ay hiç görüşmedik. kitabınızdan dargınların barışması için terkipleri, kalplerin birleşmesi için olan dua terkibini okudum burda bi arkadaş yazmıştı görmüştüm. geçen hafta barıştık hiç yoktan nasıl oldu bende bilmiyorum çok mutluyum.

 63. betül nur Yanıtla

  Hocam bugün terfi aldım aslında çok zordu çok rakibim vardı ama rabbim öyle bir yardım ettiki kitabınızdan terfi almak için dua yükselmek için duaları okumuştum daha öncede arkadaşım sizin kitabınızdaki duaları okudu yuvası kurtuldu

 64. yeliz aksoy Yanıtla

  Ocak ayında kitaplarınızı aldım hem eşim için hem kendim için işe girme dualarını okudum, önümüzden engellerin kalkması kapıların açılması için dua terkibini okudum şubat ayında eşim işe girdi ben de bugün iş sözleşmesi imzaladım çok heyecanlıyım size haber vermek istedim

 65. m Yanıtla

  Hocam hayırlı akşamlar kısa bir süre önce kitaplarınızı almış ve okumaya başlamıştım hemen em ar görüntüsünde kötüye elamet eden bir durumdan size bahsedip hangi terkipleri okumam gerektiğini sormuştum size dediklerinizi hemen okumaya başladım yeni çekilecek ultrason için çok da vakit yoktu 4 gün okuma neticesiyle mucizevi bir şekilde şükürler olsun ki iyi çıktı nasıl şaşırdım ve mutlu oldum bilemezsiniz sevdiklerimizden annemin şifası için okuyanlar dua edenler oldu ama gönülden inanıyorumki sizin terkipleriniz açmaya zorladığımız kapıların birer anahtarı gibi

 66. beray Yanıtla

  Benim korkularım vardı yıllardır panik atak hastasıyım doktor tedavilerim devam ediyor yemek yerken boğazıma takılıyor hissine kapılıyorum yutamiyorum üç aydır kitaptan okuyorum ya selam esmasini da onermistiniz onu da çekiyorum panik atağım daha hiç olmadı korkularım giderek azalıyor yazılarınızı da okuyorum hepsi çok iyi geldi bana

 67. vahide dikilitaş Yanıtla

  hocam size ne kadar dua etsem azdır kitapdan uzaklaştırma dualarını okudum 2 yıldır peşimi bırakmayan piskopatdan kurtuldum hemde kolaylıkda peşimi bıraktı sanki özgürlüğüme kavuşmuş kuş gibiyim gökte

 68. şeymanur Yanıtla

  hocam eşimin evine bana çocuklarıma bağlanması için kitabınızdan çok dualar okudum şükürler olsun artık içkiyi ve içkici arkadaşlarını bıraktı evden işe işden eve

 69. güler erdik Yanıtla

  canım hocam beni de paylaşın lütfen Allah rızası için biri görür özenir bende sevapa girerim çünkü ben başka bir sayfada sizi yazan birini gördüm çok iyi olmuş ona özendim sizin her paylaşımınıza kulak verdim buraya dertlerimi yazmayacağım ama çok çok badirelerden atladım maddi manevi hastalık gibi dualarınızla Allah bana öğle bir yardım etti ki dipten yüze çıktık eşimin kuyumcu var batmıştı ettiğim dualar ve esmalarla Allah sahip çıktı bize her sayfaya yazıyorum dertleri olanlara sizi takip etmesini söylüyorum

 70. merve Yanıtla

  hocam eşim çok yalan söylüyor çocuklarımızın rızkını kumara idaaya falan yatırıyor evin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamıyor hep eksik. kitaplarınızı aldım kötü alışkanlıklardan kurtulmak için dua terkibini okuyorum yalan ve kumardan kurtulması için. başka hangi terkipleri okumalıyım

 71. gülşah Yanıtla

  Hocam tam zamanında geldi ramazanın başlangıcında. maneviyatımı güçlendirmem için gereken her dua var

 72. Sevinç Şen Yanıtla

  Merhaba Tuba hocam bende kitap setinizi iki ay önce aldım sayfanız tesadüfen karşıma çıktı en darda sıkıntıda olduğum zaman dua terkiplerinizi yapıyordum. Sonra kitaplarınızı sipariş ettim. Günde birkaç terkip yapıyorum o kadar güzelki elimden hiç düşmüyor. Ben farkettimki yaptığım duaları daha anlayarak şevkle yapıyorum.

 73. gonca akkulak Yanıtla

  hocam Allah razı olsun sayenizde en dipten en yükseğe çıktım kitaplarınızdaki duaları hergün okuyorum işten çıkışım verilecekti ancak durumlar tersine döndü terfi bile aldım maaşımda arrtı devam ediyorum hocam dualarımdan gördüğüm aydayı hiç birşeyden görmedim.

 74. deniz Yanıtla

  Hocam kitaplarım perşembe günü geldi. başladım. cuma 4 de iş görüşmesi için aradılar. gerçekten çok şaşkınım 3 yıldır iş arıyordum.

 75. zübeyde Yanıtla

  Allah razı olsun tuba hanım dileklerin gerçkeleeşmesi için dua terkibini ve zor işlerim kolaylıkla hal olması için dua terkbini okudum rabbim dileğimi kabul etti

 76. bahar akkaş Yanıtla

  3 yıldır sevdiğim adamla evlenmeyi düşünürken aramızda kavgalar oldu ayrıldık ne yaptıysam geri dönmedi arkadaşlarını araya koydu annesiyle konuştum yine de kimse bir şey yapamadı kitabınızdan 90 günlük programı yaptım şu an 55. gündeyim beni normalde engellemişti engelimi kaldırdı bide yazdığım bir mesaja cevap verdi. şimdi devam ediyorum çok büyük umudum var Allah sizden razı olsun.

  • fatoş Yanıtla

   Merhaba bahar hanım sonuç ne oldu. ben de kitapları yeni aldım başlayacağım hangi terkipleri okudunuz aynı problemim var yardımcı olurmusunuz

 77. ipek Yanıtla

  Hocam bugün terfi aldım bunu benim rabbime yaklaştıran kitabınızdaki dualara borçluyum size minnetarım namazımı da 3 aydır hiç bırakmadım 5 vakit duamdasınz çevremde kitablarınızı alıp dualarla program yapıp okuyan herkes çok faydalandı

 78. bade işler Yanıtla

  değerli hocam sayfanızın enerjisi çok yüksek çok farklı huzur verici atmosferi var sayenizde hayatım rayına girdi çok istediğim bir şey vardı yıllardır, yurt dışından türkiye ye dönüş yapmak verdiğiniz dualarla şükürler olsun kavuştum türkiyeye ayak basar basmaz kitabınızı sipariş verdim kitaplarınız mükemmel tam istediğim gibi artık elimden bırakmam

 79. büşra merve Yanıtla

  Hocam yıllardan beri kalkmayan bilokajlarım vardı her işim ters her işim tıkanık kitabınızdan engellerin kalkması için dua terkibini ve işlerin rast gitmesi için dua terkibini okuyorum bilokajlarım açıldı engellerim kalktı

 80. gönül şen Yanıtla

  Allah razı olsun iyiki kitaplarınızı aldım eşim ve ben her gün okuyoruz, işlerimiz açıldı eşim ilk defa çok güzel para kazanmaya başladı iyiki varsınız hiç elimden düşürmüyorum kitaplarınızı.

 81. blueangel Yanıtla

  Hocaam Allah razı olsun kitabınızdan satılmayan mülkün satılması için duaları okudum 10 yıldır satamadığım bir gemimiz birde arsamız vardı şükürler olsun sattık şimdi mersinden ev aldık oraya güzel bir yere yerleşiyoruz

 82. benay Yanıtla

  Hocam hayatımıza ışık oldunuz. rabbim sizden razı olsun kitabınızdan işe girme duası okudum 3 yerden birden çağırdılar. geçen hafta iş sözleşmesini yaptım yarın işbaşı yapıyorum inşallah.

 83. nurhan yıldız Yanıtla

  hocam eşim pandemide işsiz kalmıştı kitaplar bize çok iyi geldi varlıkdan darlığa düşmüştük evimizde çok nazar vardı kitaplarınız derdime çare oldu şükürler olsun Allahıma

 84. songül taştan Yanıtla

  Kitabınızı her gün okuyorum hepsi mucize gibi etki etti kitabınzıdan tesirli duaları okuduğumdan bu yana gün içinde aklımdan ne geçse neyi arzulasam o gün mutlaka bir şekilde buluyorum rabbime şükürler olsun

 85. Neriman Akyüz Yanıtla

  S.A Tuba hocam. Terkipleri başkası için okuyabilir miyiz? Ve terkipleri hangi saatlerde ve kaç gün okumalıyız?

  • tubahoca YazarYanıtla

   Evet başkasının şifasını niyet ederek okuyabilirsin. İstediğin saatte okuyabilirsin. Problemin durumuna göre 21-60 veya 90 gün devam edebilirsin.❤

  • Ceyda Yanıtla

   Tuğba hanım merhaba. Kitabınızdan kendim için 23 adet terkip seçtim ve güne bölerek okumaya başladım. Hepsine ihtiyacım olduğunu düşünüyorum çünkü. Terkiplerimin fazla olması bir sorun teşkil eder mi?

   • tubahoca YazarYanıtla

    Bu kadar okumak yılgınlığa düşürebilir. Önemli olan az da olsa devamlı olmaktır. Bu yüzden yılgınlığa düşmeyecek şekilde okumanı tavsiye ederim. Şifa olsun inşallah. ❤

 86. Şenay Yanıtla

  Merhaba hocam,kitabınızı aldım.Sizden ricam haksız yere işten çıkarılmış birinin tekrar görevine dönebilmesi için hangi terkipleri okuması gerekir.Teşekkürler.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Hakkı Gasp Edilmiş Olanların, Haklarını Geri Alabilmeleri İçin Dua Terkibini okumalısın. (42. terkip) Bir de Haksızlığa Uğrayanların, İnsanlar Tarafından Dışlananların Şifası için dua terkibini okumalısın. (43. Terkip) ❤

  • Dilek angin Yanıtla

   Selamun aleykum hocam bir sknti için okunacak terkibin hepsi mi yapılacak mesela nazar için 2 sayfa dakilerin hepsi sürekli okunacak değil mi yoksa bazı günler bazı ayetler bazı günler esmalar şeklinde mi

 87. Merve Yanıtla

  Hocam kitabınızı aldım. Kötü düşünceler, vesveseler, üç harflilerle ilgili korkular ile ilgili hangi terkipleri okumak gerekiyor. Hocam kızım hava kararınca evin içinde tek başına tuvalete bile gitmeye korkuyor hangi terkipleri kaç gün okumak gerekiyor. Allah sizden razı olsun Hocam

  • tubahoca YazarYanıtla

   Korku Hastalığının Şifası İçin (Gece veya gündüz korkuları olanlar için) Çok Tesirli Bir Dua Terkibi. (52. Terkip) Bütün Ruhsal Rahatsızlıklardan ve Manevi Problemlerden Kurtulmak İçin Çok Tesirli Bir Dua Terkibi. (69. terkip) Vesvese-kaygı, endişe gibi ruhsal problemlerin şifası için çok tesirli bir dua terkibi. (72. Terkip) Bu 3 terkibi her gün düzenli olarak okumak daha faydalı olacaktır. Problemin durumuna göre 21-60 veya 90 gün devam edebilirsin.❤

 88. Elif Yanıtla

  Hocam bende 39. Terkipi yapıyorum 90güne niyet ettim bugün mesaj attı ayrı yerdeyiz birbirimizden ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz acaba kitaplarınız elimden düşmüyor😊

   • HATİCE Yanıtla

    Selamün aleyküm Hocam. Üzerimizdeki Büyülerden ve nazardan arınmak için hangi terkipleri önerirsiniz. Birde oğlum için ayrı mı okumalıyım nazar için olan terkibi.

 89. Halime Yanıtla

  Selamün aleyküm hocam öncelikle Allah sizden razı olsun Kardeşim ve ben hayırlı bir işe girmek için hangi terkipleri yapmalıyız

  • tubahoca YazarYanıtla

   Hayırlı Bir İşe Girmek İçin dua terkibi (15. Terkibi) ve işlerin önünden engellerin kalkması, hayır kapılarının açılması için dua terkibi (14.terkip) bir de vakit buldukça Fatihai Şerife terkibini okumalısın.❤

 90. Zeynep Yanıtla

  Selamun Aleyküm hocam kitaplarınızdan istifade ediyorum Allah razı olsun , büyü ile ilgili terkibi düzenli uygulayarak etkisinden tamamen kurtulmak mümkün olur mu?

  • Duygun Yanıtla

   Merhabalar Hocam evlilik için kısmet açılması için nasi bir yol izlemeliyim içimde çok kötü hisler oluyor kurtulamıyorum sürekli yanlış insanlar çıkıyor karşıma ve umudum günden güne azalıyor çevremden ailemden evlilik konusunda çok baskı görüyorum yaşım 30 çok geç kalmış hissediyorum evliliğe kendimi…

   • tubahoca YazarYanıtla

    Merhaba. Rabbim hayırlı kapılar açsın. Kitaptan üzerindeki bütün olumsuz etkilerin arınması için dua terkibini, önündeki engellerin kalkması için dua terkibini ve hayırlı bir evlilik için dua terkbini okuyabilirsin. Bir de engellerin kalkması için istiğfar terkibi çok önemli vakit buldukça okumalısın.❤

 91. Güldane Yanıtla

  Hocam kitabinizi aldim 17 18.23.ve 88 terķipleri yapmak istiyorum bunlari yaparken sayi varmi yoksa istedigimiz kadar okumaliyim

 92. didem Yanıtla

  canım hocam ben kitaplarınızın çok faydasını gördüm eşimle muhabbet sorunumuz 6 aydır ayrı odalarda yaşıyorduk ayrılma noktasına gelmiştik kızım çok huysuzdu. Üç haftadır evimize huzur geldi eşimle barıştık kızım huyuda düzeldi. Ben İzmirde yaşayan kız kardeşimle ankaradaki annemede sipariş vermek istiyorum ama kargo ücreti neden artı oldu. Daha önce kargo dahil 59 liraya almıştım. Tekrar indirim olacakmı? Çünkü doğum günü yaklaşan 3 arkadaşım var onlarada almak istiyorum bilgi verirseniz çok iyi olur hocam

  • tubahoca YazarYanıtla

   Rabbim huzurunuzu daim etsin. Kargo ücretleri bir anda zamlanınca mecburen bir kısmını yansıtmak zorunda kaldık. Bizimle alakalı bir durum değil. Kargo ücretlerinde bir değişiklik olmadıkça fiyatlar aynı kalır.❤

 93. Bahar Yanıtla

  Hocam bnde bıkkınlık var hep düşünceli haldeyim hayattan zevk almıyorum sürekli duygusalim hayatta istediğim hiç birşey olmuyor lütfen hangi duaları okumaliyim

  • tubahoca YazarYanıtla

   Depresyon, ruhsal bunalımdan kurtulmak için dua terkibi (72. Terkip) İradenin güçlenmesi azimli ve çalışkan olmak için dua terkibi (82. Terkip) Bu iki terkibi okumalısın. Bu terkiplerle birlikte manevi şifa programına Nur suresini de dahil edebilirsin. ❤

 94. Hatice U Yanıtla

  Selamünaleyküm hocam. Kitabınızı aldım istifade etmeye başladım yalnız bir çok terkip e ihtiyacım var ama nasıl yapacağımı bilemedim. Sınavlarım var onlara çalışıyorum bir yandan iradem yoktur aynı zamanda kilo vermeye çalışıyorum aslında bütün her şeyin başı irade eksikliği ve tembellik bence sizce nasıl bir yol izlemeliyim? irade eksikliği için her gün mü okumalıyım terkibi hiç bırakmadan. Sonra sınavlar için belli bir gün misal 3 gün okumaya niyet ediyorum şeklinde hangi terkibe ihtiyacım varsa 3 er gün okuyarak mı devam etmeliyim 🙂

  • tubahoca YazarYanıtla

   İradenin güçlenmesi azimli ve çalışkan olmak için dua terkibini (82. Terkip) ve Tembellikten kurtulmak için dua terkibini(83. Terkip) her gün mutlaka okumanı tavsiye ederim. Sınavlarda başarılı olmak için dua terkibini de haftada 3 gün okuyabilirsin.❤

   • Seher Yanıtla

    Hocam yüzümde gerçekten çok sivilce var bunun için hangi duaları okumalıyım?

    • tubahoca YazarYanıtla

     Vücuttaki Her Türlü Çiban, Sivilce, Şiş ve Yaraların Şifası İçin Dua Terkibini (64. terkibi) okumalısın.❤

   • Nehir Yanıtla

    Hocam hayırlı evlilik için 16. Terkible birlikte hangi duaları okumalıyım bir de kaç gün okumak gerekiyo

    • tubahoca YazarYanıtla

     İstiğfar terkibi, Fatihai Şerife terkibi ve İsmi Azam terkibini çalışma programına dahil edip vakit buldukça okuyabilirsin. Hayırlı evlilik terkibi her gün düzenli olarak okunursa daha iyi olur inşallah.❤

 95. Derya Yanıtla

  Merhaba hocam ben sizi yeni tanıdım hemen kitaplarinizi aldim.manevi anlamda okadar rahatliyor ki Allah sizden razi olsun.4 yildir eşimden ayriyim 11 yaşinda oglum var yaşanan huzursuzluklardan mi etkilendi bilemiyorum ama altina kaciriyor(büyükabdestini)doktora götürdüm bi sıkıntı yok dediler. Kitabinizdan 5.terkibe başladim.Bu terkip ogluma uygunmu yoksa neyi onerirsiniz.

  • tubahoca YazarYanıtla

   5. Terkiple birlikte günlük koruma kalkanı dualarını da okumanı tavsiye ederim. Olumsuzluklara karşı koruma kalkanının güçlü olması için inşallah.❤

 96. Ronya Yanıtla

  Merhaba Hocam vücudumda yaklaşık bir yıldır geçmeyen egzama problemi var. Geçen hafta kitaplarınız elime ulaştı , acaba hangi terkipleri önerirsiniz ?

 97. Esma Surat Yanıtla

  Hocam merhaba. Kitaplarınızı aldım. Manevi dilekçe kitabınızı bitirdim ve çok beğendim. Terkiplerden de 3 tanesini aynı anda yapmaya başladım. Benim bir sorum olacak. Çok çabuk sinirlenen bir insanım. Kendimi tutmak için çok çaba sarf etmeme rağmen bazen başarılı olamıyorum. Bunun için önerebileceğiniz bir dua terkibi var mıdır? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

 98. Esma Yanıtla

  Hocam merhaba. Kitaplarınızı aldım. Manevi dilekçe kitabınızı bitirdim ve çok beğendim. Terkiplerden de 3 tanesini aynı anda yapmaya başladım. Benim bir sorum olacak. Çok çabuk sinirlenen bir insanım. Kendimi tutmak için çok çaba sarf etmeme rağmen bazen başarılı olamıyorum. Bunun için önerebileceğiniz bir dua terkibi var mıdır?

 99. Büşra Yanıtla

  Hocam kitabınızı aldım çok güzel istifade etmeye çalışıyorum allah razı olsun hocam kardeşim uyuşturucu bağımlısı onun için kötü alışkanlıklar için tertibi yapacapım 8 madde var hepsini mi yapacapım yoksa içinden 3 tane seçsek olur mu ?ve kaç gün okumalıyım ?
  Hocam birde hamileyim neler okumalıyım, ve herşeyim olmasına rağmen mutlu olamıyorum gülemiyorum hiç hangi tertibi yapayım

  • tubahoca YazarYanıtla

   Hepsini okursan daha faydalı olur Allah’ın izniyle. Hamilelik için duruma göre 90 veya 91. terkibi okuyabilirsin. Mutlu ve huzurlu olmak için 70. Terkibi okuyabilirsin.❤

 100. Derya Yanıtla

  Hocam merhaba sizi tesadüfen takibe başladım iyiki de başladım hayatıma çok iyi geldiniz kitaplarınızı aldım instagram özelden sorular sordum sağolun cevapladiniz benim sorunum elimden zikirmatik düşmüyor sizin terkiplerden 5-6 tane kendi sorunlarıma göre uygulama yapıyorum iyi geliyor ama onun dışında da sürekli elimde zikirmatik başka çalışmalar yapıyorum eşim oğlum anne yeter diyor evet abartıyorum hocam bana destek olun tmm dua etmek çok güzel ama ben sürekli elimde zikirmatik dua ediyorum ne yapayım sadece sizin çalışmalar terkipleri yapayım Rabbim gönlümden geçeni biliyorsun mu diyeyim teşekkürler

  • tubahoca YazarYanıtla

   Allah’ı sürekli anmak zikretmek güzel bir amel. “Onlar ayakta dururken, otururken, yatarken hep Allah’ı anarlar; göklerin ve yerin yaratılışını düşünürler: “Rabbimiz! Sen bunu boş yere yaratmadın, seni tenzih ve takdis ederiz. Bizi cehennem azabından koru!” (Ali İmran, 191)
   Fakat ibadetin az da olsa devamlı olanı makbuldür. Bu yüzden yılgınlığa düşmeden devamlı olmaya gayret edelim.♥️

 101. Oya Yanıtla

  Merhaba hocam kitaplarınızı aldım. bugün geldi. Çok güzeller emeklerinize sağlık. dua terkipleri muhteşem. benim problemlerim aşırı kaygı vesvese çok ileri boyuta geldi doktor tedavisi görüyorum ilaç kullanıyorum. iradem çok zayıf ne istediğimi ve ne yaptığımı bilmiyorum. hayatımı kontrol edemiyorum. ibadetlerime vesvese karışıyor. kitabınızdan şifa programı oluşturup her gün düzenli olarak okumak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim. emekleriniz için teşekkr ederim.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Rabbim acil şifalar versin. Bütün Ruhsal Rahatsızlıklardan ve Manevi Problemlerden Kurtulmak İçin dua terkibi(69. Terkip) Vesvese-kaygı, endişe gibi ruhsal problemlerin şifası için çok tesirli bir dua terkibi (72. Terkip) İradenin Güçlenmesi için (82. Terkip) bu terkipler her gün düzenli okunmalıdır. Fatiha-i şerif terkibi ile sığınma terkibi de vakit buldukça okunmalıdır. Bu terkiplerle birlikte her gün Hadid suresini de okuyabilirsin.♥️

  • Derya Yanıtla

   S.a Hocam sizi tanıdığım için çok şanslıyım sizden Allah razı olsun kitabinızı aldım okumaya başladım.Eşimle ailesi yüzünden çok problemler yaşıyorum beraber boşanmış ablası. Annesi vr beraber oturuyoruz çok kötü herşeyi altan yapıyor eşim herşeyini ablasına anlatıyor onunla paylaşıyor madfi açıdanda onlara muhtacız evde sürekli muska buluyorum sorunca sana yaptırmıyoruz bana yaptırmıyorlarsa kime hocam 9 yıllık evliyim 4 yıl önce evimi ayırmak istedim herşey o zaman başladı eşim onlara karşı lal gibi çocuklarıma bana her kötülüğü yapıyorlar eşim şahit oluyor ama suçlu hep benim eşimin gözünde beni severken şimdi ben onun gözünde kötü biriyim bu durumdan kurtulmak için hangi tertibi okumalıyım hocam yardım edin çk zor günler geçiriyorum.

   • tubahoca YazarYanıtla

    Eşlerin Birbirine Karşı Sevgi, Saygı İçerisinde Muhabbetli Olması İçin Dua Terkibi (37. Terkip),Kalplerin Sevgi ve Muhabbetle Yakınlaşması İçin Dua Terkibi (40. Terkip) Haksızlığa Uğrayanların, İnsanlar Tarafından Dışlananların Şifası İçin Dua Terkibi (43. Terkip) Bu terkipleri programına dahil ederek düzenli olarak okuyabilirsin.♥️

 102. nursema Yanıtla

  hocam kızımın kısmeti kapalı görücüler gelip giden çok ama bir türlü olmuyor hep bir engel çıkıyor. yıldızı düşük dediler. kitabınızı aldım hayırlı evlilik için olan duaya başladım dün. başka hangi duaları okumalıyım ya da kendisi mi okuması lazım yanıtlarsanız sevinirim.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Kendisi okuyabilirse daha iyi olur. Yıldızı düşük ise üzerinde olumsuz etkiler fazla demektir. Kitaptan arındırma terkiplerini okunması gerekiyor. 11. terkibi de okuyarak koruma kalkanını güçlendirmesi gerekiyor. Engellerin ortadan kalkması için de 14. terkibi okumalıdır.♥️

 103. nurdan Yanıtla

  Merhaba Tuğba hanım. size eposta da göndermiştim ama sanırım okumadınız. benim eşimle sorunlarım var çekip gitmişti bir ay önce kitabınızı aldım giden eşlerin geri gelmesi için dua terkibini okudum. eşlerin barışması için dua terkibini de okudum. nazardan olduğunu düşündüğüm için nazar arındırma dualarını da okudum. eşim normalde hiç aramıyordu üç gün önce aradı. ben ona güzel bir dille gelmesini söyledim geldi şükürler olsun. barıştık ama ayrı yatıyor yanıma gelmiyor. bu neden olabilir hocam acaba. kitabınızdan başka hangi duaları okumalıyım tamamen düzelmesi için?

  • tubahoca YazarYanıtla

   Okuduklarına devaam et. Özellikle nazar ve olumsuz etkilerin arındırılması için dua terkibine uzun bir süre devam et. Nazardan kaynaklanan bir durum ise tamamen arındıktan sonra düzelir inşallah. Ayrıca istiğfar terkibini de vakit buldukça okumanı tavsiye ediyorum.♥️

 104. Fatıma Yanıtla

  hocam Allah sizden razı olsun bana o kadar iyi geldinizki herşeyin bittiğini düşündüğüm anda karşıma çıktınız sizin paylaştığınız bilgilerle ve dualarla yeniden hayata tutundum. şimdi çok daha azimliyim ve irademi kullanıyorum okuduğum dualar çok şifa oldu şimdide kitabınızdaki duaları okuyorum rabbim dualarıma icabet ediyor huzurluyum sizi çok seviyorum.

 105. zeynep kübra Yanıtla

  merhaba hoca hanım ben 27 yaşındayım istemeye gelenler nedense bir daha arayıp sormuyorlar çok güzel bir kızım huyumu da etrafımdakiler çok beğenir ama neden böyle oluyor. istanbulda bakım yapan hoca buldum gittim dediki yıldızın düşük o yüzden kısmetin kapalı. hocam yıldız neden düşer bu ne demek islamda doğrumu bu bir de kitabınızı aldım eğer böyle birşey varsa yıldızımın yükselmesi için güzel bir evlilik yapmak için ne okuyacağım.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Yıldız düşüklüğü mecaz bir soylemdir. Kişinin maddi manevi her işte başarısız olması demektir. Mesela başarılı olanlara yıldızı parladı deriz. Bunun gibi başarısız olanlara da yıldızı düşük deriz. Bu da kişinin üzerinde olumsuz enerjilerin çokça birikmesinden meydana gelir. Nazar büyü sihir gibi durumlar koruma kalkanını zayıflatır. Kişi istemediği durumlarla engellerle karşılaşabilir. Yıldız düşüklüğünden kurtulmak için bütün olumsuz enerjilerden arınmak gerekiyor. Bu da Şifa okumalariyla mümkündür. Kitabımdan 8-14 arası terkipler olumsuz enerjilerden arınmak ve inşallah yıldızın yükselmesi içindir. Bunları inceleyip sana uygun olanları okuyabilirsin. ♥️

 106. berra Yanıtla

  tuba hanım merhaba ben geçen yıl şubat ayında sizin watsap grubunuza katılmıştım sizin grupta paylaştığınız koruma ve arınma dualarını hiç bırakmadım hep okuyorum zaten. birde herkese özel çalışma dosyası vermiştiniz. onu 90 güne tamamladım ve çözülen problemlerimin dualarını okumayı bıraktım(evlilik ve panik atak çözüldü) ama diğer duaları bırakmak istemiyorum bana çok iyi geliyor. şimdi kitaplarınızıda aldım 5 tane terkip seçtim ordan dosyamdaki bırakmadığım çalışmalarla birlikte 5 terkibi her gün okusam olurmu?

 107. nazlı Yanıtla

  hayırlı günler hocam. Beş yıldır bu üçüncü aynı olan şey kiminle tanışıp evlilik düşünsem birbirimizi çok seviyoruz ama ailesi evlenmemize müsade etmiyor. şimdi yine aynı şeyi yaşıyorum. kötü bir insan değilim ahlaksız bir insan değilim çirkin ve bakımsız bir insan değilim çevremde çok beğenilen bir insanım ama neden böyle oluyor anlamış değilim. kitaplarınızı sipariş verdim. geldiğinde ordaki hangi dua terkibini okumam lazım sevdiğimin ailesinin evliliğimize razı olması için dua olarak.

  • tubahoca YazarYanıtla

   İstiğfar dua terkibi, İsmi Azam dua terkibi, Hayırlı bir evlilik yapmak için dua terkibi ve hayır kapılarının açılması için 14. terkibi okuyabilirsin.♥️

   • Fidan A Yanıtla

    Erteleme tembellik ve geç kalma huylarından kurtulmak düzenli ve istikrarlı bir hayat isterim. Bunlar için ne yapmalıyım hocam. Sevgiler…

    • tubahoca YazarYanıtla

     İradenin güçlenmesi azimli ve çalışkan Olmak dua terkibi (82. Terkip) tembellikten kurtulmak için dua terkibini (83. Terkip) okumalısın.❤

 108. salime Yanıtla

  Tuba hocam Allah sizden çok çok razı olsun birbucuk aydır dua terkiplerini okuyorum çocuklarım önceden evde hzursuzluk çıkarıordu şimdi epeyce sakinleşdiler eşim paçi oynıyurdu kötü alışkanlıkalrın şifası için terkibi okuyorum epeyce azalttı. bırakacağına inanıyorum halen devam ediyorum şu kadar okuycam diye niyet etmedim tam olarak terkedene kadar devam edeceğim öyle oluyormu illa bir süre niyet etmek lazımmı cebap yazarsanız sevinirim lütven

 109. İlknur Yanıtla

  hocam merhaba ben sizden 2018 de danışmanlık almıştım Allah razı olsun çok iyi oldum. verdiğiniz dua dosyası halen daha elimde duruyor. kardeşimde de benzer rahatsızlıklar var. heleki bu korona döneminde dahada arttı. bana verdiğiniz dua dosyasını kardeşime verebilirmiyim bir de kitaplarınızı aldım kardeşimede aldım. ordaki şifa dualarına da başladı panik atak vesvese kaygı endişe için dua terkiplerini okuyor.. kitaptan başka hangi duaları okusun. bu sorularıma cevap verirseniz mutlu olurum.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Evet okuyabilir. Ruhsal rahatsızlıkların şifası için dua terkibini de düzenli olarak her gün okuyabilir. Bir de Fatiha-i Şerife terkibini mutlaka okumalıdır.♥️

 110. Sena Nurcan Yanıtla

  Tuba hocam annemin ilk evliliğinden kayınvalidesi büyü yapmış annemi oğlundan boşandırmış. ama annem büyülerin bozulması temizlenmesi için hiçbirşey yapmamış okumada yapmamış bir hocaya gittim dediki annene önceden yapılan büyülerin etkisi senin üzerinde var bu yüzden yıldızın düşük herşeyde başarısız oluyorsun dedi. kitabınızı aldım 40 gündür orda beni ilgilendiren duaları okuyorum güzel gelişmelerde yaşadım şükürler olsun çok iyi geldi dualar ruhsal olarakda rahatladım biriyle tanıştırdılar beni evlilik için görüşme aşamasındayız . benim sormak istediğim kitabınızdaki duaları anneminde okuması gerekiyormu . annem eskiden yapılan büyülerden arınmazsa benim yine sonradan herşeyim tersine dönermi. birde ben bu duaları uzun süre okuyacağım. okurken annemide niyet etsem olurmu. illada onun okumasımı lazım. ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

 111. Songül Yanıtla

  Selamun aleyküm güzel hocam sizi çok seviyorum bilgilerinizden çok faydalanıyorum.. Manevi dilekçe kitabınız çok güzel ve anlaşılır laf kalabalığından uzak, anlaşılmayan kelimeler yoktur direk işin özünü anlatmışsınız yeni yetişkin kızıma da okuttum herşeye bakış açımızı değiştirdi.. kızımda namaza başladı. Manevi Şifa terkiplerine başlayalıda 35 gün oldu.. eşim bir yıldır işsizdi geçen hafta güzel bir iş buldu bir haftadır sevinerek gidiyor.. işe girmek için dua terkibini ve kısmetin açılması için dua terkibini okudum önündeki engellerin kalkması için. böyle güzel duaları bir araya getirip bize sunduğunuz için teşekkür ederim. şimdide kızımın sınavı için birde ev almak için dua terkibine başladım inşallah hep güzel haberler vermek dileğiyle..

   • Arzu Yanıtla

    Hocam iyi günler kitabınızı aldım.Manevi dilekçe kitabını okumaya başladım henüz terkiplere başlamadım.Ben eşimden boşandım ama hala beni rahatsız ediyor mahkemelik olduk ondan hayırlı bir şekilde kurtulmak için ne okumalıyım birde terkilleri özel günlerde de okuyabilir miyiz şimdiden teşekkürler

    • tubahoca YazarYanıtla

     Sığınma terkibini (4. Terkip) ve uzaklaşması için de 48. Terkibi okumalısın. Esmalar ve ayet olmayan dualar okunabilir. Ayetler abdestli okunmalıdır.❤

 112. saniye Yanıtla

  hocam ben teşekkür etmek için yazmak istedim bir buçuk ay önce kitaplarınızı almıştım ordaki dualar bana çok iyi geldi sevdiğimle bir türlü nişan yapamıyorduk hep bir engel çıkıyordu kitabınızda engellerin kalkması hayır kapılarının açılması için duaları okudum birde istiğfar terkibini her gün okudum geçen pazar sade bir nişan yaptık yüzükleri taktık o kadar mutluyum ki hocam şimdi bu dua terkibini devam etmelimiyim yoksa bırakayımmı 60 güne niyet etmiştim.

 113. Vildan Yanıtla

  hocam 8 yıllık evliyim çocuğum olmadı iki kere tüp bebek tedavim başarısız oldu. kitaplarınızı aldım 40 günden fazladır ordaki çocuk olması için dua terkibini okuyorum. üçüncü tüp bebek tedavimizi olduk. pazartesi test yaptırdık sonucu olumlu çıktı. bir kaç hafta sonra Allah nasip ederse kalp atışlarına bakmak için ultrasyona gireceğim. şimdi çocuk olması için dua terkibini bırakayımmı eğer bırakırsam hangi terkibi okuyayım hocam sizden Allahım sonsuz razı olsun.

  • tubahoca YazarYanıtla

   İstiğfar terkibi ve şükür terkibini ekleyerek, hayırlı bir evlat sahibi olmak için dua terkibine devam edebilirsin.♥️

 114. emine Yanıtla

  hocam üç yaşındaki torunuma otizm tanısı konuldu, kitaplarınızı aldım şimdi başlayacağım. otizm için dua olarak hangi terkipleri okumalıyım

  • tubahoca YazarYanıtla

   İsmi Azam dua terkibi, Fatiha-i şerife terkibi, bütün hastalıkların şifası için dua terkibi okunmalıdır.♥️

 115. Süha Yanıtla

  hocam iyi akşamlar anneme kanser teşhisi konuldu iki aydır tedavi görüyor. kitaparınızı sipariş verdim dün geldi kanser için dua ordaki hangi terkipleri okumam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Sığınma dua terkibi, Ağır hastalıkların şifası için dua terkibi, Fatiha-i şerife dua terkibini okumalısın. Ayrıyeten Kehf suresini her gün veya Pazartesi ve Cuma günleri okuyabilirsen çok faydalı olur inşallah.♥️

 116. nida Yanıtla

  Kitabiniz muhtesem hocam allah razi olsun sizden. içime ferahlık huzur geldi terkipleri suya okuyup evdekilere de içirsem onlara da şifa olurmu hocam cevabınızı bekliyorum.

 117. nisa Yanıtla

  hocam meraba ben çok kötü olaylar yaşadım sonra depresyon ve anksiyete bozukluğu çıktı hayatım mahvoldu kitabınızdan şifa bulacağıma çok inanıyorum inşallah. kendime güzel bir program hazırlayacağım kitabınızdan depresyon duası ile beraber başka hangi duaları okumalıyım.

  • tubahoca YazarYanıtla

   İstiğfar dua terkibi, Bütün ruhsal rahatsızlıkların şifası için dua terkibi, koruma kalkanını güçlendirmek için dua terkibini okuyabilirsin. Ayrıca bu terkiplere ek olarak her gün Hadid suresini okumanı tavsiye ediyorum.♥️

 118. Canpaşa Yanıtla

  hocam selamun aleyküm. hem muhteşem kitaplarınız için hem de bu siteyi açıp bize destek olarak verdiğiniz emekler için hem de instagramda bizlere çok faydalı bigiler sunduğunuz için yürekten teşekkür ediyorum. Kitaplarınızı 3 haftadır okuyorum. uykuda korkanlar için dua terkibi çok faydalı oldu. Kabuslarım bitti çok güzel rüyalar görüyorum. tabi benim bir hocam var mersinde o demiştiki sende musallat avr o yüzden kabus görüyorsun. bu yüzden kitabınızdaki musallatlardan kurtulmak için olan duaları da okuyorum. bu terkibi okuduktan beridir nazarda almıyorum hocam nazara da etkisi oluyor mu. çünkü ben çok çabuk nazara geliyorum nazardan çekmediğim gün yoktu. şimdi normal gündelik hayatımda aksiliklerde kayboldu. terkipleri 21 60 ya da 90 gün okuyun demiştiniz ama ben daha fazla okumak istiyorum çünkü çok rahatladım huzurluyum bırakmak istemiyorum. cevap için şimdiden teşekkür ediyorum.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Evet nazar için de etkili olur çünkü o terkibin içinde koruma kalkanını güçlendirmek için ve olumsuz etkileri arındırmak için çok önemli dualar var. Kitapta ayrıca nazardan arınmak için dua terkibi de var,onu da okuyabilirsin. 90 günden daha fazla da okuyabilirsin.♥️

 119. şeyda Yanıtla

  canım hocacığım ben başladım terkiplere her gün 3 terkibi düzenli okuyorum. İş bulmak evlilik ve dileklerimin kabul olması için olan duaları. Birde ilk yedi terkipten bir gün birini bir gün birini şeklinde haftabıb her günü birini okuyorum, böyle olur mu. ayrıca diğer terkiplerdende tavsiye edebileceğiniz varmı iş ve evlilikle alakalı daha etkişi olması için?

 120. Hatice Gülnur Yanıtla

  Hocam Allah razı olsun sizden Rabbim dileklerinizi gerçekleştirsin sizi çok seviyorum ve her gün instagram sayfanızdaki paylaşımlarınızı dört gözle bekliyorumn. üç ay önce çok zor zamanlardan atlarken sizin sayfanıza denk geldim paylaştığınız bilgilerle dualarla kolay bir şekilde atllattım şimdi çok iyiyim ne kadar teşekkür etsem azdır vesile olduğunuz için. tertemiz kalbinizle bana da bir dua geçirin içinizden lütfen. benim için bir manevi dilekçe verin rabbime. kitaplarınızdan da çok faydalanıyorum. bazı terkiplerdeki duaları da ezberledim gün boyunca okuyorum içim dışım ışıl ışıl oldu hocam çok teşekkür ederim.

   • Dilek Yanıtla

    Merhaba hocam bu terkipleri kacar gün okuyacagız bir gun belirtmemisiniz gunu varmi yoksa şifasıni bulana kadarmi okuyacagiz şimdiden tesekurler

    • tubahoca YazarYanıtla

     Problemin durumuna göre 21-60 veya 90 gün okuyabilirsin ya da hiç bir süre niyet etmeden vakit buldukça okuyabilirsin. Okumaları her gün düzenli yapmak azami şifa için çok önemlidir. ❤

 121. melisa Yanıtla

  hocam Allah razı olsun kitaplarınız çok iyi geldi eşime 20 gündür her gün okuyorum kendisi psikolojik rahatsızlıkları var doktor tedavisi de görüyor. panik atağıda var ama 20 gündür maşallah deyim hiç atağı olmadı normalde 3 günde bir olurdu. hocam ben bu terkipleri hem niyet ederek okuyorum hem bittiğinde dua ediyorum hemde suya nefes edip şifa niyetine eşime içiriyorum. bu şekilde doğru yapıyormuyum acaba?

  • tubahoca YazarYanıtla

   Maşallah çok iyi,devam et mutlaka daha iyi olacaktır Allah’ın izniyle. Evet bu şekilde devam edebilirsin.♥️

 122. Aydan Yanıtla

  hocam Allah sizden razı olsun hayatımda o kadar büyük güzelliklere vesile oldunuzki zaten bir yıldır sizi pür dikkat takip ediyorum her paylaşımınız ilaçtan daha tesirli hem bilgileriniz hem verdiğiniz dualar hepsinin çook çok büyük faydalarını gördüm Allahım sizin ne dileğiniz varsa kabul etsin her gün canı gönülden dualarımdasınız. Kitaplarınızıda aldım hazine gibi o kadar değerliki çok teşekkür ederim. sadece kendime değil ailemdeki herkese aldım kayınvalideme anneme teyzelerime erkek kardeşime ve en sevdiğim arkadaşlarıma. kitabınızda her şey açık seçik anlaşılır hocam benim sorum şu kanser olan amcam için ben burdaki terkiplerden okusam yine faydası olurmu illa kendisimi okumalı çünkü kendisinin okuyacak durumu yoktur cevaplarsanız çok makbule geçer. teşekkür ederim size çok çook..

  • tubahoca YazarYanıtla

   Evet okuytabilirsin. Rabbim acil şifalar versin şifahanesinden. Terkiplere ek olarak Kehf suresini de okursan daha iyi olur.♥️

 123. sakine Yanıtla

  hocam size minnettarım kitabınızdaki iş bulma duası çok hızlı tesir etti özel bir şirkette işe başladım. geçen sene bir hocaya gitmiştik üzerimde büyü olduğunu bu yüzden kısmetim nasibim kapalı olduğunu söyledi ondan işe giremiyormuşum evlenemiyormuşum. zaten ben 17 yaşındayken bahçe duvar dibine biri içinde büyü yazan kağıt bırakmıştı onu denize atmıştık ama herhangi bir okuma yapmamıştık. sanırım onun etkisi. ama kitabınızdaki dualar çok iyi geldi hocam inşallah şimdi evlilik duasına başladım. büyülerin arındırılması dualarınada devam ediyorum 90 gün okumaya niyet ettim. evlilik için kitabınızda başka hangi duaları okumam gerekiyor?

 124. sümeyye Yanıtla

  hocam sizden Allah razı olsun ben de ilahiyat mezunuyum sizi instagramda çok severek takip ediyorum bizim gibi ilahiyatçılara da ışık oluyorsunuz bilgilerinizden çok faydalanıyorum kendimi geliştirmek adına. kitaplarınızdaki dualar da bana çok iyi geldi vesvesem ve psikolojik rahatsızlıklarım var. vesvese duası çok çok iyi geldi onbeş gündür azami derecede azaldı. geleceğe dair kaygılarımı ve korkularımı da azaltmaya başladım. acaba bir terkibi sabah ve akşam günde iki kere okusam olur mu çünkü her gün sabah namazında okuyorum ve ertesi sabah namazının gelmesini iple çekiyorum tekrar okumak için. o yüzden akşamları da okumak istiyorum yatsı namazımdan sonra. buna cevap yazarsanız çok sevinirinm hocam

  • tubahoca YazarYanıtla

   Şifa olsun inşallah. Akşamları da ilk 7 terkipteki duaları okuyabilirsin. 1 terkibin günde bir kere okunması yeterlidir inşallah.♥️

 125. aliye Yanıtla

  Hocam Allah sizden razı olsun . Bir yıldır takip ediyorum sizi rabbimin izni sayesinde yüreğimi iyileştiren ilaç gibisiniz. sizi çok seviyorum.

 126. safiye Yanıtla

  hocam ben almanyadan yazıyorum teyzem kitabınızı alıp bana gönderdi burda bir beyefendi var abdestli namazlı kendisi türk ama doğduğundan beri almanyada yaşıyormuş. kendisi bana evlilik niyetiyle geldi fakat ne olduysa görüştükten sonra vazgeçti. iki sene öncede böyle bir şey yaşadım önce çok beğendi beni sonra geri çekildi hiç sebepsiz. galiba kısmetimin önünde engeller var kısmet açılması için dua hangileri kitabınızda neleri okumalıyım

  • tubahoca YazarYanıtla

   Önündeki engellerin kalkması için istiğfar terkibi ve 14. terkip okunacak. Bir de 11. terkibi okumalısın. Koruma kalkanın zayıf olduğu için bunları yaşıyor olabilirsin.♥️

 127. Nurcan Köse Yanıtla

  merhabalar canım hocam sizi uzun zamandır instagramdan takip ediyorum daha kitaplarınızı almadan önce sayenizde zaten hayatım değişti rabbimin izniyle. instagramdan paylaştığınız duaları defterime not alıyordum yeri geldikçe hepsini okuyorum. şimdi kitaplarınızıda aldım. manevi dilekçeyi 2 kere okudum ve artık dua terkiplerine başlamaya hazırım inşallah. zaten bütün başlıklarda ne için okunacağı yazıyor. herşeyi çok net anladım. sadece sormak istediğim günde en fazla kaç terkip okuyabilirim ve terkiplerin hepsi günde bir kere mi okunacak, herhangi bir vakitte okuyabilirmiyim. Size sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Terkipler günde bir kere okunacak. Abartmamak kaydıyla istediğin kadar terkip okuyabilirsin. Önemli olan az da olsa devamlı olmaktır.♥️

 128. Özge Yanıtla

  hayırlı günler hocam sizin vatsap gurubunuza kaltıldım geçen sene. bana gönderdiğiniz kişiye özel çalışmalar telefonum bozulduğu için gitti vatsabımdan. telefondan okumayın çıktısını alın demiştiniz ben fırsat bulup çıkaramadım mecbur telefondan okuyrdum her akşam. toplam 67 gün okumuştum. bir çok problemimi aştım şükürler olsun. birinci sorum vatsap çalışmasını 90 gün niyet etmiştim tamamlamadığım için günaha girermiyim. ikinci sorumda ikiz çocuklarım sınava hazırlanıyor kitabınızdaki sınav duasını, anlayış kabiliyetinin artması ders çalışmaları çalıştıklarını anlamaları için duaları birde istedikleri yeri kazanmaları için dilek duasını ve ismi azam dua terkibini okuyrum. ikisi için bir seferde niyet edip okusam olurmu yoksa ikisindede ayrı ayrı mı okumam gerekiyor. saygılar sevgiler teşekkür ederim.

  • tubahoca YazarYanıtla

   90 a tamamlamadığın için bir şey olmaz ama tamamlasaydın daha iyi olurdu.İkisine birlikte niyet ederek okuyabilirsin.♥️

 129. Esranur Yanıtla

  Hocam 11 yaşında kızımı doktora götürdük diyabet teşhisi koydular kitabınızı aldım diyabet için hangi duaları okumam gerekiyor?

  • tubahoca YazarYanıtla

   Bütün hastalıkların tedavisi için dua terkibi her gün düzenli okunmalıdır. Bir de Fatiha-i şerife ve ismi azam dua terkibini okuyabilirsin.♥️

 130. habibe Yanıtla

  Merhaba hocam size bir sorum var. Eşim geçen ay terfi alacaktı fakat çok büyük bir haksızlık yapıldı başkasına terfi verildi. Şimdi yine terfi için yer açıldı bir ay sonra belli olacak. kitabınızı aldım işyerinde terfi almak için dua terkibine başladım başka hangi dualar bu konuya çok tesirli bir şifa olur? lütfen acil yardımcı olun bana Allah rızası için.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Hamd ve övgü dua terkibi, her işin kolaylıkla hallolması için dua terkibi, her işte başarılı olmak için dua terkibini de vakit buldukça okuyabilirsin.♥️

 131. pınar Yanıtla

  hocam size hayırlı günler diliyorum. 2 ay önce görücü usulüyle tanıştığım biriyle nişanlanacaktık bir ay konuştuk çokda iyi anlaştık bir ay öncede sebebpsiz yere benimle iritbatını kesti. halbuki benden daha heyecanlıydı. kitabınızdaki nazar arındırma dualarını okuyorum iki haftadır galiba nazardan oldu çünkü herkes aaa ooo falan yaptı bir de çok nazara gelen bir yapım var yıldızım düşük sanırım. 3 gün önce mesaj attı nasılsın diye biraz konuştuk ama soğuk ve mesafeli aslında biribirimize çok uyumluyuz ikimizde çok muhafazakar insanlarız. kitabınızdan başka hangi duaları okuyabilirim hocam Allah rızası için yardım edin nazar arındırmasına halen devam ediyorum.

  • tubahoca YazarYanıtla

   8-14 arası terkiplerden okuyabilirsin arınmak ve yıldızının yükselmesi için. Ayrıca kalplerin muhabbetle yakınlaşması için dua terkibini de okuyabilirsin.♥️

 132. halide Yanıtla

  Tuba hanım hayırlı günler kitabınızda çok güzel dualar var teşekkür ederim 14 gündür 4 yaşındaki oğlum için okuyorum çok öfkeli ve herşeyi ağlayarak istiyor susturmanın imkanı yoktu ama sürekli ağlayan çocuklar için dua terkibini okuyorum ağlaması hiç yok denecek kadar azaldı o terkibe devam edeceğim. öfkesini üzerinden atması ve sevimli güler yüzlü olması için hangi duayı okumalıyım

  • tubahoca YazarYanıtla

   Öfkeyi atması için 75. terkibi okuyabilirsin. Bir de güzel ahlaklı olmak için dua terkibini okuyabilirsin.♥️

 133. canan Yanıtla

  selamunaleyküm hocam bir kadın eşime arap büyüsü ile papaz büyüsü yaptırmış. kitaplarınızdaki dualara başlayacağım sizden cevap bekliyorum lütfen bana yardımcı olun eşimi o kadının elinden kurtarmam gerekiyor.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Büyülerin arındırılması için dua terkibini ve kadının uzaklaşması için rahatsız eden kişilerin uzaklaşması için dua terkibini okumalısın.♥️

 134. nazmiye Yanıtla

  esselamu aleykum tuba hanım benim eşime amcasının hanımı geçen yıl büyü yaptırmış bizi ayırmak için. evimizde muska bulduk hocaya gösterdik ayırma büyüsü dedi. ve bir yıldır eşim günbe gün benden soğudu şu an geldiğimiz nokta ayrılma noktası 3 aydır da aynı evin içinde konuşmuyoruz. hoca muskayı bozdu ama neden hala geçmedi etkisi bilgi verirmisiniz. birde kitaplarınızdan hangi terkiplere başlayayım büyü bozma duası olarak ayrıca artık büyüler bize etki etmesin diye ne okumalıyım hangi terkipleri hocam

  • tubahoca YazarYanıtla

   8 ve 11. terkipleri her gün düzenli olarak oku mutlaka. Bir de sığınma dua terkibi ve günlük arınma ve korunma duaları okunacak.♥️

 135. Nevin Yanıtla

  çok selamlar hocam ben bingölden yazıyorum çalıştığım işyerinde çok başarılı olduğum için bana iftiralar atıldı halende devam ediyorlar sürekli kendimi aklamaya çalışıyorum. ifitradan kurtulmak için dua olarak kitabınızdan işyerinde yapılan haksızlıklar için dua terkibine başladım. başka hangi terkipleri okuyacağım. birde bu ifitiraların önü kesilsin diye kitabınızfan hangi duaları okumam gerekiyor.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Isyerinde haksızlığa uğrayanların şifası için dua terkibi, haksızlığa uğrayıp dışlananlarin şifası için dua terkibi bir de hakkı gaspedilmis olanlar için dua terkibini her gün okuyabilirsin.❤️

 136. Ceylanın annesi Yanıtla

  Canım Hocam selamun aleyküm 7 yaşında kızım serebral palsi ve epilepsi hastası. doktor tedavileri üç yıldır devam ediyor. kitabınızdan bir aydır fatiha terkibini ve ismi azam terkibini okuyorum. maşallah çok güzel gelişmeler oluyor krizlerine azalmalar oldu ve hafifledi. hocam serebral palsi için dua ve epilepsi için dua olarak kitabınızdan başka hangi terkipleri okumakta fayda olur Allah izin müsade ederse.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Bütün hastalıkların şifası için dua terkibini de ilave ederek devam edebilirsin. Rabbim acil şifalar versin sifahanesinden ♥️

 137. GONCA Yanıtla

  Merhaba hocam. Kitaplarınızı aldım çok beğendim. Hocam ben tesettüre girdim çok şükür. Kalabalık yerde çalışıyorum. Ancak vesveseler çok fazla gelmeye başladı.Nazarmı büyümü var onuda bilmiyorum. Her şeye kafayı takar oldum.Ben çekişmeli boşandım. Son derece tehlikeli günler geçirdim. Kızım babasına gittiğinde huzursuz oluyor ve ben kızımı babasından çok zor alıyorum. Gelecek kaygılarım oluyor kendim ve kızımla ilgili. Uzun zamandırda bir alacağımvar onu da alamıyorum. Hep bir şekilde iyi niyetimi suistimal ediliyor. Bana hangi terkipleri önerirsiniz.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Hayatındaki bütün olumsuzluklardan kurtulmak için 8-14 arası bütün terkiplerden her gün birkaçını mutlaka oku. Maddi ve manevi selamete erişmek için dua terkibini her gün düzenli olarak okumalısın. Bu terkiplere ek olarak Fatır suresini de okursan daha iyi olur inşallah ❤️

 138. ceyda Yanıtla

  Tuğba hocam size çok teşekkür ederim eşimin işlerinin açılması için kitabınızdan okuduğum terkipler o kadar iyi geldiki şükürler olsun eşimin borçları var ödemeye başladı evimize huzur geldi bereket geldi halen devam ediyorum ömrüm boyunca da bu duaları bırakmam her biri ayrı muhteşem şifa kaynağı eşimde fatiha-i şerife terkibini okuyor her gün uzun zaman devam edecek evde yüzümüz gülmeye başladı rabbim sizi daha nicelerinin aydınlığına ferahlığına vesile etsin biricik hocam sizi sürekli takip ediyorum zaten instagram bldirimlerini açmışım paylaşım yaptığınız zaman hemen bildirim geliyor yazılarınızdan çok faydalanıyorum

 139. Sümeyra Yanıtla

  Tuba hocam benim kitabım geldi bana Fatiha süresi ile alakalı bir terkip onermistiniz kaçıncı terkip rica ediyorum yardımci olur musunuz ben bulamadım

  • tubahoca YazarYanıtla

   6. Terkip Bütün Duaların Daha Etkili Olması İçin Çok Önemli Bir Fatiha-ı Şerife Terkibi.♥️

 140. Fatma Yanıtla

  Hayırlı günler hocam, kitabınızı aldım her ikisi de çok güzel, tüm terkipler çok kıymetli ve değerli emeğinize sağlık. Bende duygu durum ve yaygın kaygı bozukluğu var. Bir iki gün iyi iki gün kötüyüm. Bir öyle bir böyleyim. Her konuda istikrarsızlık. Hayatımın tüm süreçleri duygularımı kontrol edemediğimden inişli çıkışlı geçti, özellikle insan ilişkilerinde. Sürekli kaygı, sürekli geçmiş ve gelecekteyim ve kendimi sevmeyi beceremiyorum. İbadet ederken de vesveselerden zorlanıyorum. İlaç da kullandım psikologa da gittim. Ama pek değişen bir şey olmadı. Hangi terkiplerden nasıl ilerlemeliyim? Teşekkür ederim…

  • tubahoca YazarYanıtla

   Bütün Ruhsal Rahatsızlıklardan ve Manevi Problemlerden Kurtulmak İçin dua terkibi(69. Terkip) Vesvese-kaygı, endişe gibi ruhsal problemlerin şifası için çok tesirli bir dua terkibi (72. Terkip) İradenin Güçlenmesi için (82. Terkip) bu terkipler her gün düzenli okunmalıdır. Fatiha-i şerif terkibi ile sığınma terkibi de vakit buldukça okunmalıdır. Bu terkiplerle birlikte her gün Hadid suresini de okuyabilirsin.♥️

 141. Naciye hanım Yanıtla

  hocam benim 35 yaşında bekar oglum var ama bir turlu evlenemiyor. ya karşısına çıkanı beyenmiyor yada beğendiği onu beyenmiyor hep aksilik tersilik. kitabınızdan oğlumun kısmetinin açılması için dua terkibi evlenmek için dua terkibine başladım başka ne okuyayım kendisidemi okumalı teşekkür ederim hocam

  • tubahoca YazarYanıtla

   İstiğfar terkibini kendisi okusun. İlk 7 terkipten her gün birini okuyabilirsin. 8-14 arası terkipten de uygun olanları seçip okuyabilirsin. Bu terkiplerle birlikte Fatır suresini okumakta çok fayda var.

 142. çiğdem Yanıtla

  hocam size çok teşekkür ederim 9 yaşında çocuğım için şifa terkipleri kitabından korkuların şifası için terkibi bir hafta okudum gayet düzeldi. 7 gün yeterlimi birde başka sorum şu çocuğumun babasıda çok çekingen. kitabınızdan özgüven eksikliği için duayı hem eşim için hemde çocuğum için anı anda tek seferde yapsam olurmu

  • tubahoca YazarYanıtla

   Korku duası bir müddet daha devam ettirilmesi lazım. Özgüven eksikliği için dua terkibini de ikisini birlikte niyet ederek okuyabilirsin.♥️

 143. Suheyla Yanıtla

  hocam selamun aleyküm eşim beni aldatıyor kitabınızı aldım bugün elime ulaştı. aldatan eşler için dua olarak hangi terkibi okumalıyım. bana karşıda çok mesafeli ve de soğuk. yardım ederseniz sevinirim

  • tubahoca YazarYanıtla

   Bu kötü alışkanlığından vazgeçmesi için 88. terkip, doğru istikamet kazanması ve ailesine gerekli ilgiyi göstermesi için 26. terkip ve eşler arası muhabbet için olan terkipleri okuyabilirsin.♥️

 144. Fatma Yanıtla

  Hocam bel fıtığı rahatsizligi için kitabinizdaki hangi terkipleri uygulamalıyız?

  • tubahoca YazarYanıtla

   Hastalıkalrın şifası için dua terkibi okunacak. Bir de Fatiha-i şerife terkibini 1 hafta boyunca her gün sonra da haftada 1 gün olmak üzere 3 ay boyunca devam etmelisin.♥️

 145. selda Yanıtla

  hocam çocuğu olmayanlar için duayı sectim terkip kitabınızdan bunun yanında ne okumam gerekecek kitaptan başka hangi terkipleri önerirsiniz

  • tubahoca YazarYanıtla

   İstiğfar terkibi, dileklerin kabulü için dua terkibi ve ismi azam dua terkibi. bu terkipleri de zaman zaman okuyabilirsin.♥️

 146. fadime Yanıtla

  merhaba hocam ablamın kapısının önüne büyülü su dökmüşler o günden sonra ablamla eniştem çok hzursuz boşanma eşiğine geldiler. önceden çok iyiydiler 3 tane kızları var. kitabınızdan büyülerin bozulması temizlenmesi için terkbe başladım bir haftadır okuyorum biraz konuşmaya başladılar önceden hiç konuşmuyordular.devam edeceğim ama acaba benim yapmam yeterlimi ablamları niyet ederek okuyorum. birde ek olarak kitabınızdan hangi terkipleri okumamgerekli emekleriniz için teşekkür ederim

  • tubahoca YazarYanıtla

   Kalplerin yakınlaşması için dua terkibi ve eşler arasında adavetin sevgi ve muhabbete dönüşmesi için olan dua terkibi de okunmalıdır. Bir de koruma kalkanını güçlendirici terkipler haftada en az 3 gün okunması lazım. Kendisi okuyacak durumda değilse sen okuyabilirsin ama kendisi okursa daha iyi olur.♥️

 147. uğurcan Yanıtla

  hocam merhabalar benim hayatımda herşey olumsuz sürekli bir terslik çıkıyor olacak gibi olurken olmuyor kitaplarım dün geldi birkaç dua terkibi işaretledim onlara başlayacağım. hangi terkipler konusunda sizinde tavsiyenizi alıp başlamak istedim şimdiden teşekkür ederim.

 148. HÜLYA Yanıtla

  Merhaba Tuba Hanım, benim borcum çok ve bu boçrlarım birikti ödeyemiyorum, hangi terkibi uygulamalıyım acaba? çok zordayım cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Maddi manevi selamete erişmek için dua terkibi, geçim sıkıntısından kurtulmak için dua terkibi bunlar düzenli her gün okunacak. Diğer terkiplere de konu başlıklarından bakıp uygun olanları seçip okuyabilirsin.Rabbim yardımcın olsun.♥️

 149. rabia Yanıtla

  hocam kitaplarım bugün geldi. eşim bir ay önce evden gitmişti. şifa terkipleri kitabımdan evini terkedenlerin geri gelmesi için olan 39 uncu terkipe başliycağım. bunun yanında kalplerin muhabbetle yakınlaşması için olan terkipi birde eşlerin birbirine karşı sevgi saygı içinde olması için olan terkipide yapabilirmiyim. çünkü şu anda yanımda yok yinede yapsam olurmu. kitabınızdan başka tafsiye edeceğiniz dualar olurmu

  • tubahoca YazarYanıtla

   Evet okuyabilirsin. Hiç farketmez yanında olup olmaması. Zor işlerin kolaylıkla hallolması için dua terkibini de okuyabilirsin.♥️

 150. Selin Yanıtla

  Merhabalar Tuba hocam kitaplarınız geçen hafta elime ulaştı çok huzur verdi Allah razı olsun sizden çok güzel bi kitap olmuş açıklayıcı çok net yazmışsınız herseyi. Size bi konuda bir soru sormak istiyorum birden fazla terkip okunabilir mi günlük mesela ben 5 terkip okumam uygun olur mu birde kaç gün süreyle okumam gerekiyor terkipleri cevap verirseniz memnun olurum iyi günler 🌸💕

  • tubahoca YazarYanıtla

   Evet,okuyabilirsin. 21-60 ya da 90 gün devam edebilirsin. Veya bir süreye niyet etmeden vakit buldukça okuyabilirsin.♥️

 151. Necla Yanıtla

  hocam selamlar ben izmirde vefk yazan hocaya gittim dediki sende musallat var. musallat için vefk yazdı verdi takıyorum içinde ayetler dualar var. ama ben biryerde okudum musalaltı olan kişinin kendiside okuma yapması lazımmış. yapamıyorsa annesinin veya kardeşlerinin ona okuma yapması lazımmış. kitabınızı aldım burda çok güzel dualar var musallatın geçmesi içinde dualar var. bunun dışında kitabınızdan başka hangi terkipleri okumalıyım daha çabuk iyileşmek için?

 152. bahar Yanıtla

  hocam ben vesvese takıntıdan dolayı psikiyatriye panik atak korku evham hepsi var kitabınızı aldım vesvese için dua ve panik atak için dua terkiplerine başladım bugün. diğer terkiplerden hangilerini okumalıyım

 153. Elif Yanıtla

  Hocam merhaba,
  3 yıldır geçmeyen tırnak hastalığım var nedeni ve tedavisi bulunamadı. Kitabınızı aldım. Hangi terkipleri yapmamı önerirsiniz?

  • tubahoca YazarYanıtla

   Hastalıkların şifası için olan terkibi düzenli olarak 60 ya da 90 gün okuyabilirsin. Ayrıca istiğfar, sığınma, fatiha ve salavat terkiplerini vakit buldukça okuyabilirsin.

 154. Özden Yanıtla

  Hocam kitaplarım geldi sanki yıllardır beklediğim birine kavuşmuşum sevinci içindeyim Allah sizden çokçok razı olsun hocam ben kitabınızda evlilik terkibine ve hayırlı bir iş bulmak için olan terkibe başladım. 29 yaşındayım evlilik ve işle alakalı bir kısmetsizliğim var o terkipleri düzenli okuyacağım kitaptan başka hangi terkipleri çalışmalarıma eklemeliyim şimdiden çok teşekkür ederim

  • tubahoca YazarYanıtla

   14. terkip (Engellerin kalkması için) 15. Terkip (İşe girmek için) 16. terkip (Hayırlı evlilik için) bu 3 terkibi her gün düzenli olarak oku. 11. terkibi(Koruma kalkanını güçlendirmek için) haftada en az 3 gün okursan iyi olur çünkü yıldızın düşük olabilir. 11. terkip yıldız yükseltmek için inşallah çok tesirlidir. İlk 7 terkipten de vakit buldukça okuyabilirsin.

 155. nilay Yanıtla

  hocam kitaplarınızı çok beğendim sizi çok seviyorum instagramdaki paylaşımlarınız beni çok güçlendiriyor. hocam benim önemli bir problemim var nişanlımla 3 aydır çok soğuk oldu aramız hiç muhabbetimiz yok çok uzaklaştı. aramızın düzelmesi muhabbettimizin artması için kitabınızdan hangi duaları okumam gerekiyor.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Teşekkür ederim. Kalplerin sevgi ve muhabbetle yakınlaşması için çok tesirli olan dua terkibini düzenli olarak her gün oku. Fatiha terkibini 1 hafta üstüste her gün oku, sonra da haftada 1 kere oku ve ilk 7 terkipten de özellikle hamd ve salavat terkibini çokça oku. Allah’ın izniyle çok faydalı olacaktır.

 156. nazlı Yanıtla

  hocam kitaplarınız çok güzel 10 gündür hem evimizdeki ağır enerjinin arınması için ordaki arındırma dualarını okuyorum hemde annem yoğun bakımdaydı onun için okuyorum şükürler olsun anneme çok iyi geldi dualar bugün yoğun bakımdan çıktı bir kaç gün daha hastanede yatacak biraz depresyon hali var bunun için ne okumalıyım birde kızımda epilepsi var hastalıklar için olan terkibin yanında ne okumamı tavsiye edersiniz çok teşekkür ederim

  • tubahoca YazarYanıtla

   Annen için 70. terkibi okuyabilirsin. Kızın için ismi azam dua terkibi, fatiha terkibi ve salavat terkibini okuyabilirsin.

    • tubahoca YazarYanıtla

     Vitiligonun şifası için kitaptan bütün hastalıkların şifası için dua terkibini okumalısın. Bir de kitaptaki salavatı şerife terkibi vitiligo hastalığına çok iyi geliyor vakit buldukça okumalısın. Rabbim şifa versin. ❤

 157. Feride Yanıtla

  Hayırlı günler Hocam benim gözümde bir rahatsızlık mevcut bir kaç doktora gittim hepsi de tedavisi yok dedi birçok yöntem denedim şifalı sular, bitkisel çözümler vs. psikolojimi çok tetikliyor hocam umidim artık hiç kalmadı istikrar sağlayamıyorum,kitaplarınızı temin ettim şifa bulmak için nasıl bir yol izlemeliyim yardimci olabilir misiniz?

  • tubahoca YazarYanıtla

   Gözlerin şifası için ve hastalıkların şifası için olan terkipleri düzenli olarak oku. Diğer terkiplerden de ilk 7 terkibi vakit buldukça okuyabilirsin.

 158. Kübra Yanıtla

  İyi akşamlar tuba hocam abim bekar ne kadar kız bulduysak abimi kabul etmiyolar sanki çocukta bir kusur varmış gibi halbuki çevresi tarafından çok sevilen ve dikkat çekici aklı başında efendi bir insan ancak söz konusu evliliğe gelince herkes kaçıyor. Bu konu için hangi dua terkibini yapmamızı önerirsiniz

  • tubahoca YazarYanıtla

   İstiğfar terkibi, Fatiha terkibi, nasibinin önündeki engellerin kalkması için olan terkip, koruma kalkanının güçlenmesi için olan terkip, hayırlı bir evlilik için olan terkipleri okuyabilirsiniz.

 159. Esra Yanıtla

  Tuğba hanım merhaba
  Ben şuan bulunduğum evde huzursuz oluyorum ve taşınmak istiyorum. Bunun için ne okumalıyım? Hangi terkibi yapmalıyım

  • tubahoca YazarYanıtla

   İstiğfar terkibi, mühim bir ihtiyaç için olan terkip, ve dileklerin kabulü için olan terkipleri okuyabilirsin.

 160. Şükran Yanıtla

  Selamün aleyküm hocam. Kitaplarıniz çok güzel çok detaylı bunun için Allah sizden razı olsun. Bu terkipleri başkasının adına okuyabilir miyim acaba? Abimin evliliğinde sıkıntılar var onun için kaçıncı terkibi kaç gün önerirsiniz acaba? Şimdiden teşekkürler 💙

 161. Özlem Yanıtla

  Hocam bende cocuk ve kardeşimin kpss sınavı için okuyacam hergünmu okumalıyım

  • tubahoca YazarYanıtla

   Evet sınava kadar her gün okunması lazım. Bir de sınav günü okunacak terkip var, onu da sınava gitmeden önce okuyabilirsiniz.

 162. Büşra Yanıtla

  Hayırlı akşamlar hocam. Kitaplarınızı aldım, harika, muazzam kitaplar emeğinize sağlık.
  Ben sağlıklı, hayırlı evlat sahibi olmak istiyorum, annem de benim niyetime okumak istiyor sizin önerdiğiniz duaları ama dualarda “bana hayırlı zürriyet nasip et” gibi geçiyor ya onu illa benim mi yapmam gerek bu durumda. Biran evvel hayırlı evlat sahibi olayım inşallah

 163. Sabire Yanıtla

  Tuğba hanım selamün aleyküm ben kitaplarınızı temin ettim çok beğendim Allah sizden razıolsun. Ben istanbulda oturuyorum hatta geçen nisan ayı için sizden randevum vardı ama covid patlak verince gelemedik.. benim problemim şu eşim eve geldiğinde evde çok büyük huzuruzluk çıkıyor ve bu hiç değişmiyor. eşim de durumdan çok rahatsız. Önceden böyle değildik ne olduğuna anlam veremiyorum sekiz yıllık evliyiz bir yıldır böyle. bir düğüne katılmıştık çok kalabalıktı ve orda büyük bir nazara geldiğimizi düşünüyorum. bu nazardan kurtulmak için kitabınızdaki hangi duaları okumam lazım.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Kalabalık ortamlarda çok sayıda insanın olması kişilerin toplu bir nazara maruz kalmasına sebebiyet verebiliyor. Bu yüzden kalabalık ortamlara gitmeden önce koruma ayetlerini bolca okumak ve döndükten sonra da arındırmak için şifa ayetlerini okumak gerekiyor. Şu anda bahsettiğin problemden kurtulmak için kitabımdaki nazardan arınmak ve kurtulmak için olan 8. terkibi, koruma kalkanını güçlendirmek için 11. terkibi, günlük koruma ve arındırma dualarını düzenli olarak okuman gerekiyor. 90 gün boyunca devam et mutlaka. Ayrıca 1 hafta boyunca her gün üstüsüte Fatiha-i şerif terkibini oku. Sonrasında da ayda bir mutlaka 7 günlük şeklinde devam et. İnşallah çok iyi gelecektir.

 164. Rahime Yanıtla

  hocam kitaplarım geldi ben sizin whatsab gurubunuzada katılmıştım kişiye özel verdiğiniz 90 günlük bütün okumaları bitirdim vede gurupta paylaştığınız genel dualardan hergün okuduklarımda var arada bi okuduklarımda var. çok şükürabdesli namazlı ahlaklı biriyle nişanlandım nişanlım çok iyi ama 2 eltim 1 görücem var eltimin biri kıskançlık yapyor diğer eltimi vede görümcemi kışkırtıyor her ayilede böyle şeyler olabilir ama ben sevmiyorum böyle şeyleri herkes birbiriyle samimi olsun isdiyorum kitapdaki hangi terkipleri okumam gerekiyor

  • tubahoca YazarYanıtla

   Eltinin hidayeti için 26. terkibi, bütün hane halkının birbiriyle sevgi saygı içinde olması için 87. terkibi ve 101. terkibi okuyabilirsin.

 165. tuğçe Yanıtla

  Tuba hocam kitaplarım çarşamba günü geldi manevi dilekçe kitabından başladım dualarımın daha makbul olması için ne yapmam gerektiğini öğrendim.. hatta iki kere üstüste okudum.. kendime hatırlatma yapmak için yine arada bir okuycam.. bugün manevi şifa terkiplerinden okumaya başliycam. zaten her şey açık seçik yazıyor sadece şunu sormak istiyorum problemlerimle alakalı olan terkipleri her gün düzenli okumak istiyorum. kaç gün devam etmeliyim. 1 ve 7 arası terkipleri de zaman buldukça okuycağım. bu ek terkiplerden hergün birini okusam olur mu ve hepsi abdestli mi okunacak.. Allah razı olsun.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Manevi Dilekçe kitabından başlamak daha faydalı olacaktır, çok iyi yapmışsın. Düzenli yapacağın terkipleri 60 veya 90 gün okuyabilirsin. 7. terkibe kadar olan duaları haftada bir okuyabilirsin. Hepsi abdestli okunacak.

 166. burcu Yanıtla

  Tuğba hanım kitaplarım geldi az önce ikisini de inceledim ikisi de çok değerli eserler. bizim ailecek işlerimiz rast gitmiyor 3 kardeşiz iki kız bir erkek kardeşimiz var. üçümüz de 30 u aşkınız evlenemedik hiç birimiz. işlerimiz hep durağan hiç bir şeyde ilerleyemiyoruz. bir kaç hoca büyü olduğunu söyledi. kitabınızda aslında bütün terkiplerin ne için olduğu yazıyor ama çalışma programımı hazırlarken sizin tavsiyelerinize uymak istiyorum. şimdi bu kitaptan hangi duaları okumam gerekiyor. böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ediyorum.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Burcu hanım, 1. terkip istiğfar terkibi(Manevi temizlik) sık sık okunmalı. 9. terkip büyülerden arınmak için, 11. terkip koruma kalkanının güçlenmesi için, 14. terkip işlerinizin önündeki engellerin kalkması için, 16. terkip hayırlı bir evlilik için olan terkipleri özellikle okuyabilirsin. 2. terkipten 7. terkibe kadar olan terkiplerden de azami şifa elde etmek için faydalanabilirsin.

 167. Lilyum Yanıtla

  Tuba Hocam merhaba onerdiginiz 2 terkiple birlikte Evlilik terkibini okumaya basladim gun icinde yapiyorum fakat ozellikle su saatlerde yapin diye bi oneriniz varmi acaba ikindi sonrasi yatsi sonrasi gibi ? Birde ozel gunlerimiz de devam edemiyomuyuz ara vermemiz mi gerekiyor? Cok tesekkur ediyorum simdiden

  • tubahoca YazarYanıtla

   Merhaba, her vakitte okunabilir. Manevi dilekçe kitabımın son kısmında ‘duaların makbul olduğu zamanlar’ başlığı altında peygamber efendimizin tavsiye ettiği bazı vakitler var. Bazen de o vakitlerin feyzinden yararlanmakta fayda var.

 168. hakan Yanıtla

  Tuğba hocam kitaplarınızı bugün aldım Allah bu muhteşem dualar vesilesiyle iyilikler versin bana da herkese de. kısmetim çok kapalı hangi işe el atsam taş kesiliyor bir türlü yüzüm gülmüyor zar zor nişanlandım ayrıldım hangi işyerine müracaat etsem red cevabı geliyor ailemde artık bıktı benden sanki. hiç bir baltaya sap olamadım canım çok sıkkın moralim çok bozuk. hangi terkipleri okumam lazım ve kaç gün devam edeyim

  • tubahoca YazarYanıtla

   Hakan Bey, detaylı bir çalışma yapman gerekiyor. Öncelikle istiğfar terkibi manevi kirlerden ve olumsuz enerjilerden arınmak için çok önemli. Sık sık okursan diğer dulardan azami fayda elde edersin biiznillah. Nasip kısmetin önündeki engellerin kalkması için olan terkibi, hayırlı bir işe girmek için olan terkibi, hayırlı bir evlilik yapmak için olan terkibi bu üçünü de her gün düzenli olarak oku. 60 ya da 90 gün devam edebilirsin. Ayrıca anlattıklarına bakılırsa koruma kalkanın zayıf olabilir, böylece nazar ve olumsuz enerjileri çok fazla üzerinde topladığından işlerin rast gitmiyor olabilir. Olumsuz enerjilerden arınmak ve Koruma kalkanını güçlendirmek için olan terkipleri de haftada en az 3 gün oku.(9 ve 11. terkipler) bu yazdıklarıma uzun bir süre devam et, Allah’ın izniyle çok faydalı olacaktır. Ayrıca dualarımızın daha etkili ve makbul olması için nasıl bir yaşam sürdürmemiz gerekiyor konularını öğrenmek için manevi dilekçe kitabımı da okumayı ihmal etme.

 169. prenses annesi Yanıtla

  hocam Allah razı olsun kitaplarınızı aldım bütün terkipleri inceledim hazine gibi. kızım herşeyden korkuyor 9 yaşında. korkanların şifası için hazırladığınız terkibi okuyorum 3 gündür çok iyi geldi cesaret edemediği şeyleri yapmaya başladı. sorum şu: bu terkibe kaç gün devam etmeliyim ve bu konuyla ilgili destek olması için kitaptaki başka hangi terkipleriokumalıyım. emekleriniz için teşekkğr ederim.

  • tubahoca YazarYanıtla

   Okuduğun terkibi düzenli olarak 30-60 ya da 90 gün devam edebilirsin. Bunun yanı sıra şifa olması için niyet ederek sığınma terkibini Fatiha terkibini ve salavat terkibini vakit buldukça okuyabiliirsin. Ayrıca evlatların tehlikelerden korunması için ve koruma kalkanını güçlendirmek için olan duaları da şifa programına ekleyebilirsin. inşallah daha faydalı olur.

  • Guldane Yanıtla

   Hocam kitabınizi aldim 5.14.17.18.23.88.terkiplerinize basladim hepsuni ayni anda okusam olurmu birde kac gun okumam gerekiyo Allah sizden razi olsun aradigim butun dualari buldum kitabiniz sayesinde isalah dualarim kabul oldu diye sizs geri donmek nasip olur

   • tubahoca YazarYanıtla

    Amin, maddi manevi bütün problemlerine şifa olsun inşallah. Hepsini birlikte okuyabilirsin. Problemlerin durumuna göre 21-60 veya 90 gün devam edebilirsin.♥️

 170. İnci Yanıtla

  Hocam merhaba kitaplarınızı aldım beni eşimin sürakli hayatında birileri oluyor onları bırakması için hangi terkib daha faydalı olur teşekkür ederim Allah razı olsun

  • tubahoca YazarYanıtla

   Bütün Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin olan 88. terkibi oku. Şifalanması için Fatiha ve Salavat terkibini okuyabilirsin. Ayrıca 37 ve 40. terkibi okuyabilirsin.

 171. Güler özturgut Yanıtla

  Rabbim yolunuzu açık etsin inşallah bizleri de sizin bilgileriniz den yararlanmayı nasip etsin 😍

 172. Yasemin Yanıtla

  Kitabınızı merak ediyorum nasıl alabilirim ulaşabilirim bir çok sorunum var benimde okumayı seviyorum yardımcı olursanız sevinirim

 173. HATİCE Yanıtla

  HAYIRLI GÜNLER HOCAM BEN ÖNCELİKLE ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM BAŞLADIĞIM BİR İŞİ HİÇBİR ZAMAN SONUNA KADAR GÖTÜREMİYORUM BİTİREMİYORUM BU NAMAZ İÇİNDE GEÇERLİ 🙁 ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM AMA MİSAL DERS ÇALŞMAM GEREK BAŞLIYORUM Bİ ŞEKİLDE BİTİREMİYORUM.. :((( BİRDE BİZE AİLE OLRAK ÇOK BÜYÜ YAPILIYOR BİLİYORUM HİSSEDİYORUM NAZARDA ÇOK VAR KORUMA KALKANI İÇİN NE ÖNERİRSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN <3

  • tubahoca YazarYanıtla

   İnstagram sayfamdaki yazılarımı mutlaka takip et. Manevi dilekçe kitabım bu konuda çok faydalı olacak inşallah. Manevi şifa terkipleri kitabımdan Namaz Kılmakta Sebat Etmek İçin olan 27. terkibi oku. Büyülerden arınmak için 9. terkibi oku. Koruma kalkanını güçlendirmek için 11. terkibi oku. Ayrıca oradaki günlük arındırma ve günlük koruma dualarını mutlaka oku. İnşallah olumsuz enerjilerden arındıkça hem koruma kalkanın hem de iraden daha güçlenecektir. En önemlilerinden biri de istiğfar terkibini mutlaka sık sık okumanı tavsiye ediyorum(1.terkip)

   • Ebru Yanıtla

    Merhaba hocam lütfen Allah rızası için manevi ruhsal sıkıntılarım korkularım tamamen geçmesi bitmesi için anlık bir korkunun içime düşüp vesvese evham ney bende bilmiyorum o an bişey olucak hissi ve o an hiç bişey yapamamak düşünememek onan bu sıkıntılar tamamen geçip bitmesi için Allah’ın izniyle bedenen de ruhen de güçlü kuvvetli olmak için yaşama sevinci için huzur için korkularım tamamen geçmesi için hocam bana bir program yaparmisiniz kitabınız var elimde çok şükür Rabbime

    • tubahoca YazarYanıtla

     Merhaba, Rabbim şifa versin şifahanesinden. Kitaptan Vesvese, kaygı, endişe gibi ruhsal problemlerin şifası için dua terkibini, bütün ruhsal rahatsızlıkların şifası için dua terkibini her gün okumalısın. Sıkıntı geldiği zaman da “stres, depresyon ve ruhsal bunalımdan kurtulmak için, üzüntü ve kederin giderilmesi için dua terkibini” okumalısın. Bir süre devam et inşallah bu şekilde zamanla kaybolur. ❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir