Manevi Dilekçe – Hayatınız Nasıl Değişir?

Manevi Dilekçe Kitabının içeriği nedir? Manevi Dilekçe ile hayatınız nasıl değişir?

Bu kitapta yaradılış itibariyle zayıf ve âciz olan insanın, sonsuz merhamet sahibi ve rahmetini her an kullarının üzerine yağdırmaya hazır olan Allah’ın rızasını kazanıp güçlenmesi ve duaları Allah katında makbul olan bir kul haline gelmesi için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini anlattım. Ve yaşamımızın bütününü kapsayan duanın gerçek anlamından bahsettim.

Ayrıca bugüne dek binlerce danışanımın yaşamının maddi ve manevi açılardan değişmesini sağlayan ‒okurlarımın da hayatlarını değiştirebileceğine inandığım‒ bilgiler verdim.

“Ey Âdemoğlu, dua senden, icabet benden; istiğfar senden, bağışlamak benden; tövbe senden, kabul etmek benden; şükür senden, fazlasıyla vermek benden; sabır senden, yardım benden… Ne istedin ki benden, sana vermedim?” (Hadis-i Kutsi)

Manevi Dilekçe’yi okumaya başlamadan önceki siz ile okuyup bitirdikten sonraki siz arasındaki fark büyük olacak ve bunu kesinlikle hissedeceksiniz. Yaşamınızı değiştirmek istiyorsanız kendinizi değiştirerek işe başlamalısınız. Duaya öncelik ve önem vermeli, yaşamınızın her ânına taşımalısınız. İşte bu kitap dua aracılığıyla kendinizi değiştirme yolculuğunda rehberiniz olacak.

İnsan Allah’a kul olmak amacıyla yaratılmıştır ve kulluğunu ispatlamak, derecesini yükseltmek için çeşitli sınavlardan geçer. Hayatının her aşamasında, duanın vaktinin geldiğini gösteren hikmetlerle dolu olaylar ve durumlarla karşılaşan kullar, bir dua bittiğinde başka dualara yönlendirilir.

Bu kitap yeni duaların vakti geldiğinde Allah’ın sonsuz gücünü üzerinizde hissetmenize, sınavlar karşısında güçlü durmanıza, yaşadığınız musibetlerin yani sıkıntıların, felaketlerin olumlu sonuçlanmasına yardımcı olacak bir manevi gelişim kitabıdır.

Allah’ın rahmeti ve merhameti ebediyen hepimizin üzerine olsun.

Rabbimize ihtiyaçlarımızı arz edebilmek için doğruca huzuruna çıkmamıza müsaade etmesi anlamına gelen dua, bizim Allah’a olan kulluğumuzun ve O’nun da bize olan merhametinin simgesidir.

İnstagramdan beni takip etmek ve paylaşımlarımdan faydalanmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın!

https://www.instagram.com/ilahiyatci.tuba.hoca/

Manevi Dilekçe ve Manevi Şifa Terkipleri Dua Kitap Setini Sipariş Vermek İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın!

Manevi Dilekçe Kitap Seti | Manevi Dilekce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir